Kastamonu Entegre

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Kastamonu Entegre Ağaç San.Ve Tic.A.Ş.
Tip Özel
Kuruluş Türkiye1969 İstanbul, Türkiye
Kurucu Yahya Kiğılı
Şehir İstanbul
Ülke Türkiye
Önemli kişiler Haluk Yıldız
Alan Sanayi, Ticaret
Ürün Laminat Parke, Ahşap Levha, Kapı Yüzeyi, Tezgâh
Çalışan sayısı 5.200
Ana sayfa keas.com.tr

Kastamonu Entegre A.Ş. 1969 yılında Türkiye'de kurulan şirket. Ağaç bazlı panel sektöründe faaliyet göstermektedir. Orman ve ağaç sektöründe faaliyet gösteren Kastamonu Entegre, Hayat Holding bünyesinde, 1969 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. Mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörü için, yonga levha, yongalam, MDF, medelam, laminat parke, kapı paneli ve bunlarla ilgili muhtelif katma değerli ürün üretmektedir. 2013 yılını % 7 büyüme ve 1.18 Milyar USD ciro ile kapatan şirket, İSO 500 sıralamasında, 46. sırada yer almıştır.[1] TSE - ISO 9001 - OHSAS18001 ve Avrupa ‘EN’ normlarına uygun üretim yapmaktadır. Ağaç bazlı panel sektörünün Global oyuncusu olan Kastamonu Entegre A.Ş., Avrupa’da sektöründe ilk dört şirketten biri; Romanya’dan Hindistan’a kadar olan geniş bir bölgede ise sektöründe iki büyük şirketten biridir.

Misyon[değiştir | kaynağı değiştir]

Ağaç bazlı panel sektöründe, tüm paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak, kaliteli, yenilikçi, güvenilir ve çevre dostu ürünler ile konforlu yaşam alanlarına değer katmak.

Vizyon[değiştir | kaynağı değiştir]

Ağaç bazlı panel sektöründe, Dünya'da ilk 5 üreticiden biri olmak ve Kastamonu Entegre'yi global marka haline getirmek.[2]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Kastamonu Entegre A.Ş. Resmi Sitesi