Heartstrings

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Heartstrings
넌 내게 반했어/You've Fallen for Me
TürDrama
YönetmenPyo Min Soo
BaşrolJung Yong Hwa
Park Shin-hye
ÜlkeGüney Kore
DiliKorece
Sezon sayısı1
Bölüm sayısı15
Yapım
MekânGüney Kore
Yayın bilgileri
KanalMunhwa Broadcasting Corporation
Yayın tarihi29 Haziran 2011 - 19 Ağustos 2011

Heartstrings, bir üniversitede okuyan gençlerin aşklarını, arkadaşlıklarını ve hayallerini anlatan melodram Güney Kore dizisidir. Güney Kore'de yayınlanmasından sonra dizi; Japonya, Çin ve Kuzey Amerika dahil olmak üzere sekiz ülkeye satılmıştır.

Konu[değiştir | kaynağı değiştir]

Lee Shin üniversitede çağdaş müzik eğitimi almaktadır. Ayrıca "The Stupid" isimli grubun solisti ve gitaristidir. Shin müziğe olan tutkusu ve yakışıklılığıyla ün salmıştır. Ancak gerçek hayatta müzikle alakası olmayan her şeye karşı alakasız, gelecekle ilgili hiçbir planı ve hayali olmayan soğuk birisidir.

Lee Gyu Won prestijli bir ailede doğmuş, cana yakın ve zeki bir kızdır. Dedesi Lee Dong Gun, kendi zamanının üç büyük müzisyeninden birisidir ve en büyük hayali torununun da geleneksel müzik üzerinde uzmanlaştığını görmektir. Gyu Won da dedesinin beklentilerini karşılamak için Geleneksel Kore Müziği Bölümüne girer. Lee Shin'in grubu "The Stupid"in hayranları olan arkadaşları bir gün Gyu Won'u zorla grubun konserine götürür ve Gyu Won' un yardım konserinde çalması için yardım etmesi için zorlamıştır.Lee Shin gidememiştir .çünkü ailevi sorunları olmuştur.Lee Gyu Won ve arkadaşlrı parayı toplayamamışlardır ve bağış yapılacak kişi ölmüştür. Lee Shin bunu duymuştur ve özür niyetiyle onlara para götüür Lee Gyu Won kabul etmez ve birbirlerine meydan okurlar yarışma düzenlerler ve kayben kazanana kölelik yapar ve birbirlerinde hoşlanmaya başlarlar...

Oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]