Dosya:Yalnizseni.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Yalnizseni.jpg((350 × 461 piksel, dosya boyutu: 94 KB, MIME tipi: image/jpeg))

Dosyanın Yalnız Seni Arıyorum maddesindeki adil kullanım gerekçesi
Açıklama Orhan Veli Kanık'ın Yalnız Seni Arıyorum isimli kitabının Yapı Kredi Yayınları'ndan 2014'te çıkan ilk baskısının kapağı.
Kaynak Resim bu adresten elde edilmiştir.
Kullanılan kısım Kitabın ön kapağının tamamı kullanılmıştır, çünkü: bu kapak tasarımı bir ticari ürünün paketinin kendisidir ve o ürünün tanımlamak için resmin tamamının görüntülenmesine gereksinim vardır. Bu sayede yanlış anlaşılmaların da önüne geçilmektedir.
Düşük çözünürlük? Resim konusunu anlatabilecek düzeyde yeterli ve telif hakkı sahibinin haklarını zedelemeyecek oranda düşük çözünürlüğe sahiptir. Kopyaları ilgili materyalin ticari olarak korsanlık biçiminde ya da sanatsal biçimde kullanılmasını sağlamaya yetmeyecektir.
Kullanım amacı Söz konusu kitaba ilişkin eğitim amaçlı ansiklopedi maddesinde kitabın betimlenmesine ve okuyucunun konuyu kavramasına yardımcı olmak
Değiştirilebilirlik? Bir kitap kapağının görüntüsü olduğu için, telifsiz bir eşiyle değiştirilebilmesi olanaksızdır. Aynı materyalin tüm resimleri telifli olacaktır ve orijinalinden alınmamış kopyaları maddede bahsi geçen konuyu betimlemekte etkili olamayacaktır.
Ek bilgi Bu kitap kapağı görüntüsünün ilgili maddedeki kullanımı Vikipedi Adil Kullanım Gerekçelendirme Yönergesine uygun olarak yapılmıştır ve yukarıda belirtildiği gibi, adil kullanım şartlarına uyduğu düşünülmektedir.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel21.07, 3 Şubat 201421.07, 3 Şubat 2014 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli350 × 461 (94 KB)Homonihilis (mesaj | katkılar){{Adil kullanım gerekçesi | Açıklama = Orhan Veli Kanık'ın Yalnız Seni Arıyorum isimli kitabının Yapı Kredi Yayınları'ndan 2014'te çıkan ilk baskısının kapağı. | Kaynak = Resim [http://www.dr.com.tr/...
  • Bu dosyanın üzerine yazamazsınız.

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar: