Şablon:Cc-by-sa-3.0,2.5,2.0,1.0

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Cc-a-bp-3.0,2.5,2.0,1.0, İngilizce Wikipedia'daki Template:Cc-by-sa-3.0,2.5,2.0,1.0 kaynak alınarak oluşturulmuş bir telif hakkı şablonudur ve Vikipedi'ye yüklenen bir görüntünün Creative Commons Atıf-BenzerPaylaşım (Attribution-ShareAlike) lisansının 3.0, 2.5, 2.0  ve 1.0 sürümlerinin üçü ile birden lisanslandırıldığı bilgisini sunmak için kullanılabilir.

  • Cc-by-sa, Creative Commons-Attribution-ShareAlike için kısaltmadır ("tarafından" anlamına gelen by kelimesi, attribution kelimesi için bir kısaltma olarak kullanılmıştır).
  • Cc-a-bp ise, Creative Commons-Attribution-ShareAlike için elde edilmiş "Creative Commons-Atıf-BenzerPaylaşım" çevirisi için kısaltmadır ("Creative Commons" özel isim olmak üzere).

Kullanım kılavuzu[kaynağı değiştir]

  • Bu şablon, yüklenilen resmin sayfasına aşağıdaki kodun kopyala-yapıştır ile aktarılması yoluyla kullanılır.
{{Cc-by-sa-3.0,2.5,2.0,1.0}}

Önemli not[kaynağı değiştir]

Telif hakkını herhangi bir Creative Commons lisansı ile sağlayacağınız bir görüntüyü yüklemek istediğinizde, bunu Vikipedi'nin kendisindense Wikimedia Commons'a yüklemeniz ve gerekli lisansı orada uygulayarak, bahsi geçen görüntüyü tüm dillerdeki Wikipedialar'ın kullanımına açmanız daha uygun olacaktır.