İçeriğe atla

"Beyaz Gelincik" sayfasının sürümleri arasındaki fark

k (217.196.205.226 tarafından yapılan değişiklikler geri alınarak, 217.118.79.28 tarafından değiştirilmiş önceki sürüm geri getirildi.)
=== Halil Aslanbaş ===
 
Ailenin en büyük kardeşidir. 45 yaşındadır. ODTÜ Mimarlık mezunudur. Hayali, yurtdışındayurt dışında rahat ve kendince yaşamak, mimarlık yapmak olsa da en büyük erkek kardeş olarak topraklarını bırakıp gitmesi izin verilmemiştir.Altan Erkekli tarafından canlandırılmıştır
 
=== Ömer Aslanbaş ===
32 yaşında. Motor Meslek Lisesi mezunu. ABD'de work and travel yapmış. Batılı yetişmiş bir doğulu. Askerliğini Ankara Polatlı da topçu birliğinde yapmıştır. Ağabeyi Halil, işleden elini çekmiş, tüm holdingin yönetimini ona bırakmıştır.Erkan Petekkaya tarafından canlandırılmıştır.
 
=== Mustafa Aslanbaş ===
=== Mehmet Ali Aslanbaş ===
22 yaşında. ABD'de eğitimini bitirip Elektronik Mühendisi olarak Adana'ya geri döndü. Rahat espirili ve modern. Daha henüz holdingte ve hayatta neler olup bittiğinin farkında değil.
Zeliha'ya aşık genellikle Aliş diye sesleniyolar.İsmail Hacıoğlu tarafından canlandırılmıştır.Mustafa'ya aşırı düşkündür.
 
=== Ceren Aslanbaş ===
25 yaşında. Galatasaray Lisesi'ni bitirdikten sonra ABD'de Ziraat Mühendisliği okumuş. Düzgün hatlarıyla dikkat çeken, beyaz tenli, çok güzel bir kız. Aslanbaş Holdingte çalışıyor. Şirktte ceketi eteğiyle dolaşırken, gerektiğinde tarlaya eşofmanlarını, yerel kıyafetleri giyip dalabiliyor. Tarlalarda çalışan işçiler beyaz teni nedeniyle, pamuğa verilen "Beyaz Gelincik" adını ona takmışlar.Sezin Akbaşoğulları tarafından canlandırılmıştır.
 
=== Gülizar Aslanbaş ===
30 yaşında, Halil'in eşi, Aslanbaş ailesinin "büyük yengesi". Çok hırslı hem parayı hem de göz önünde bulunmayı seviyor. Şehrin ileri gelenlerinin eşlerinin kurduğu bir derneğin başkanlığını yürütmesi yanında, çiftliği (ve orada yaşıyan herkesin hayatını) çekip çevirmeyi birincil görevi sayıyor. Aslında Ömer Aslanbaş'tan hoşlandığı zamanlarda, ondan yüz alamayınca; Halil Aslanbaş ile evlenmiştir.Betül Şahin tarafından canlandırılmıştır.
 
=== Meryemce Aslanbaş ===
23 yaşında, Mustafa'nın eşi, ailenin küçük yengesi. Sessiz, narin, güzel. Genç yaştan itibaren içinde yaşamak zorunda kaldığı pavyon hayatından, ona ilk görüşte aşık olan Mustafa sayesinde kurtulmuş. Ancak çiftlikteki yeni hayatına alışmakta epey zorlanıyor, çünkü açıkça söylenmesede, geçmişi yüzünden aşağı görülüyor.Tülin Özen tarafından canlandırılmıştır.
 
=== Ceyhan Aslanbaş ===
 
=== Aziz Kudret Tarhan ===
Meryemce'nin eski sevgilisi ve onu pavyonda çalışmak zorunda bırakan kişi. Hapisten çıkıp Adana'ya geldikten ve Meryemce'nin izini bulduktan sonra yaptıkları sebebiyle ailenin en büyük düşmanı haline geliyor. Meryemce'ye karşı takıntılı bir sevgisi var.Olgun Şimşek tarafından canlandırılmıştır.
 
== Oyuncular ==
Anonim kullanıcı