Kullanıcı mesaj:85.100.87.21

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Lütfen maddelerin içeriğiyle sürekli olarak oynamayınız. Elbette maddelere eklemeler yapabilirsiniz ama yaptıklarınız ansiklopedik, tarafsız, ve diğer kullanıcılarca da onaylanabilir olmalıdır. İsrarcı olmayınız, aksi takdirde erişiminiz engellenebilir. İyi çalışmalar. Metal Militia 12:32, 23 Şubat 2006 (UTC)

    • Metal beyefendi, erişimi engelleme hakkı kimseye kötüye kullanması için verilmemiştir. Bir madde sürekli eski haline çevriliyorsa bunu öyle yapan tarafa sormak gerekir. Sözkonusu makelee yaptığım katkı ve zenginleştirmeleri herkes okuyor, tarışma bölümünde yer alan tüm cümleler dikate alınmış gayet ansiklopedik bir madde var otrada. itiraz ettiğiniz cümleler varsa, lütfen onları tartışmalarda belirtiniz.
  • yaptığınız ilk değişiklikler taraflı idi ve metal militia'nın yaptığı uyarı bu değişiklikler üzerineydi. son değişikliğiniz tarafsız ve ansiklopedik olduğundan yalnızca uyarı yazısı tarafımca yeniden eklenerek ve küçük değişiklikler, düzenlemeler ile birlikte korundu. süreç içerisinde değerlendirseniz uyarının yerinde olduğunu görebilirsiniz. Tembelejderha 12:54, 23 Şubat 2006 (UTC)
  • uyarı yazısı bu makalenin hassasiyeti gereği bence gerekli. çünkü kimi okurlar makaleyi gördüklerinde vikipedi ve misyonu hakkında hiçbir bilgiye sahip olmaksızın yazıyı silip yerine "işte şunlar şunlar sahte peygamberlerdir, hepsi şerefsiz bunların" tarzında yazılar yazıyorlar. vikipedide bir geçmişi olan bizler bu tip hareketlerle sık sık karşılaşıyoruz. bu uyarı bunu engellemek için yapıldı. lütfen yeniden koyarsanız seviniriz. Tembelejderha 13:00, 23 Şubat 2006 (UTC)

Tembelejderha arakadaş, makaledeki değişiklikleri okumuyorunuz herhalde. bahsettiğin uyarı ile makalenin ilk paragrafını karşılaştır. böylesi bir girişi olan makaleye o uyarı ayıp olur, gereksizliği okuyucuda sıkıntı doğturur. 23 şubat

  • giriş paragrafına içeriği eklediğinizin farkındayım, ama halen uyarının daha vurgulu olması için o paragrafın kalın harflerle başta durması taraftarıyım. dikkat ettiyseniz zaten bir değişiklik yapmadım ve sizinle uzlaşmaya çalışıyorum. sol menüdeki son değişiklikler linkini tıklayarak hemen az önce Ronaldo de Assis Moreira makalesine giren bir okurun yaptığı vandalizme bir bakarsanız endişemi daha iyi anlıyacağınızı düşünüyorum. saygılar, Tembelejderha 13:09, 23 Şubat 2006 (UTC)
Sayın IP:85.100.87.21, size nasıl hitap edeceğimi bilemedim, bağışlayın. Siz bana beyefendiliği layık görmüşsünüz, sağolun. Uyarım, maddeleri sürekli sağa sola çekiştirmeyi bir uğraş edinen ve sizin gibi anonim (IP numarası ile giriş yapıp madde düzenleyen/ekleyen) kalmayı yeğleyen kullanıcılara karşı yaptığım benzer uyarıların aynısı idi. Kişisel olarak algılamayın lütfen. Elbette ekleme ve düzenlemeler yapabilirsiniz, ansiklopedik olma koşuluyla. Ancak, diğer kullanıcılarca da hassas kabul edilen maddelerde radikal değişikliklere gitmeden önce tartışma sayfalarında görüşlerinizi / gerekçelerinizi de belirtmeniz gerekir. İyi çalışmalar, saygılar. Metal Militia 13:38, 23 Şubat 2006 (UTC)
  • hamas başlığı altındaki tartışmaları gördüğünüze inanıyorum. durum böyleyken girip kafanıza göre bir değişiklik yapma hakkını nasıl kendinizde buluyorsunuz? sahte peygamberler başlığındaki silinmeye aday makaleler etiketini kafanıza göre kaldırmanız da zihniyetinizi ortaya koyuyor. szi muhattap alıp tartıştığıma pişman olmaya başlıyorum. bu zihniyetle burda ve heryerde pekçok sorunla arşılaşacağınızı bildirmek isterim. yöntemlerinizi gözden geçirin. Tembelejderha 13:35, 26 Şubat 2006 (UTC)
  • Uyarı almayaı hak eden sizsiniz. Katkılarım tam da tartışmalard okuduklarım üzerine yapılmıştır. Medede eksik olan HAMAM'ın dinsel kökenini (sünnilik) belirttim. Bu yanlışsa belirtirsiniz. tartışmalarda terör örgütlerinin listesi göreceli olduğu yazıldı. HAMASı terörist sayan listenin kaynağı o halde belirtilmeliydi. AB invce teörör örgürü olduğunu yazdım. Bu iki katkı ya uyarı değil, teşekkür etmek düşer.
  • kategori üzerine bir tartışma sürüyor ve siz kafanıza göre değiştiriyorsunuz. kaldı ki öyle bir kategori zaten yok. ne teşekkürü?? Tembelejderha 13:41, 26 Şubat 2006 (UTC)

  • Bu bir uyarıdır. Lütfen hâli hazırda bazı tartışmaların olduğu sayfalarda, fikrinizi belirtmeden yalınca tartışmalı olarak algılanabilecek değişiklikler yapmayınız. Ayrıca, Vikipedi:Üç revert kuralı'na göz atarsanız iyi olur. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon 13:44, 26 Şubat 2006 (UTC)
  • Vikipedi despot değil demoktarik bir edisyon ahlakına dayanır. herkesin madde yazma, maddeyi değiştirme, tartışmalara katılma, kategori yaratma hakkı vardır. USA, AN nin Terör listelerine göre bir örgürü terörüğst olarak niteleyenilirsinzi ve kaynağını belitrirsiniz. Bilimsel olan budur. Kime göre olduğunu söyelemeden bir örgüte terörist demek yanlılıktır, bunu size anlatacak arkadaşlar var burada. Selam.