Dosya:Us-actor.svg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük(SVG dosyası, sözde 32 × 38 piksel, dosya boyutu: 116 KB)


Açıklama

Tanım
English: Icon - American film actor
Français : Icon - acteur de cinéma américain
Tarih
Kaynak Recreation in SVG of File:Us-actor.png. Based on File:Film Reel.svg and File:Nuvola_USA_flag_alternative.svg.
Üreten DoktorMandrake

Lisanslama

GNU head Bu kütüphane bir özgür yazılımdır; Özgür Yazılım Vakfı tarafından yayınlanan GNU Daha Küçük Genel Kamu Lisansı altında veya sürüm 2.1 lisansı ya da sonraki herhangi bir lisan sürümünü (sizin seçiminize göre) seçerek; bu kütüphaneyi dağıtabilir ve/veya değiştirebilirsiniz. Bu kütüphane faydalı olacağı ümidiyle, ancak belirli bir amaç için uygunluk veya ticari bir amaç dahil olmak üzere herhangi bir garanti verilmeden dağıtılmıştır. Detaylı bilgi için sürüm 2 ve GNU Gene Kamu Lisansı sürüm 3 sayfalarına bakabilirsiniz.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel05.40, 2 Ağustos 200905.40, 2 Ağustos 2009 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli32 × 38 (116 KB)AJCham== Summary == {{Information |Description={{en|1=Icon - American film actor}} {{fr|1=Icon - acteur de cinéma américain}} |Source=Recreation in SVG of File:Us-actor.png. Based on File:Film Reel.svg and File:Nuvola_USA_flag_alternative.svg.

100 sayfadan fazlası bu dosyayı kullanıyor. Aşağıdaki listede sadece bu dosyayı kullanan ilk 100 sayfa gösterilmektedir. Tam listesi mevcuttur.

Küresel dosya kullanımı