Dosya:River Trent at Keadby Lock - geograph.org.uk - 482048.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

River_Trent_at_Keadby_Lock_-_geograph.org.uk_-_482048.jpg((640 × 364 piksel, dosya boyutu: 55 KB, MIME tipi: image/jpeg))


Açıklama

Tanım
English: River Trent at Keadby Lock. In the evening of 24th July 2002 aggregate boat "Tinno" passes the entrance to Keadby Lock on the Stainforth & Keadby Canal heading for Gunness Wharf for discharge. See 272616.
Tarih
Kaynak From geograph.org.uk
Üreten Maurice Pullin
Kamera pozisyonu53° 35′ 33″ N, 0° 44′ 24″ W  Heading=67° Kartographer map based on OpenStreetMap.Bu ve diğer görüntülerin konumlarını şurada belirle: OpenStreetMap - Google Earthinfo
Obje pozisyonu53° 35′ 35″ N, 0° 44′ 18″ W  Heading=67° Kartographer map based on OpenStreetMap.Bu ve diğer görüntülerin konumlarını şurada belirle: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Lisanslama

Geograph depth small.png
Bu Coğrafya projesinden alınmış olan bir görüntüdür. Coğrafi internet sitesinde bulunan bu fotoğraf sayfasından fotoğrafçıya ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu görüntünün telif hakkı sahibi Maurice Pullin olup, yeniden kullanılması amacıyla Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0 lisansı ile lisanslandırılmıştır.
w:tr:Creative Commons

atıf benzer paylaşım

Bu dosya, Creative Commons Atıf-Benzer Paylaşım 2.0 Genel lisansı ile lisanslanmıştır
Atıf: Maurice Pullin
Şu seçeneklerde özgürsünüz:
  • paylaşım – eser paylaşımı, dağıtımı ve iletimi
  • içeriği değiştirip uyarlama – eser adaptasyonu
Aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır:
  • atıf – Esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunmalısınız.
  • benzer paylaşım – Bu eseri değiştirmeniz, dönüştürmeniz ya da bu eseri temel alan başka bir eser oluşturmanız halinde, ortaya çıkan eser için sadece bu veya buna benzer bir lisansı kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel02.28, 5 Şubat 201102.28, 5 Şubat 2011 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli640 × 364 (55 KB)GeographBot== {{int:filedesc}} == {{Information |description={{en|1=River Trent at Keadby Lock In the evening of 24th July 2002 aggregate boat "Tinno" passes the entrance to Keadby Lock on the Stainforth & Keadby Canal heading for Gunness Wharf for discharge. See [

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır: