Dosya:Escut de Banyoles.svg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük(SVG dosyası, sözde 602 × 841 piksel, dosya boyutu: 201 KB)


Açıklama

Sanatçı/Yapan

Xavigivax

SVG in SVG.svg This vector image includes elements that have been taken or adapted from this: Corona mural - ciutat.svg Corona mural - ciutat.svg.
Arma
Català: de Banyoles, Girona, Espanya.
English: Banyoles, Girona, Spain.
Español: de Banyoles, Gerona, España.
blazonry
Català: Escut caironat truncat: 1r. d'argent, una lletra B majúscula de sinople; 2n. d'or, 4 pals de gules. Per timbre, una corona mural de ciutat.
Español: Escudo embaldosado cortado: 1º de plata, una letra B mayúscula de sinople; 2º de oro, 4 palos de gules. Al timbre, una corona mural de ciudad.
Kaynaklar
Català: DECRET 284/1983, de 16 de juny, pel qual s'autoritza l'Ajuntament de Banyoles per adoptar el seu escut heràldic municipal. (in català) (pdf). DOGC núm. 347. Generalitat de Catalunya (1983-07-22) Retrieved on 14 April, 2013.
Español: DECRETO 284/1983, de 16 de junio, por el que se autoriza al Ayuntamiento de Banyoles a adoptar su escudo heráldico municipal. (in español) (pdf). DOGC núm. 347. Generalidad de Cataluña (1983-07-22) Retrieved on 14 April, 2013.
Tarih 11 Şubat 2011
Kaynak Yükleyenin kendi çalışması
Inkscape-yes.svg
Bu vektörel grafik Inkscape ile oluşturuldu. .
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)
This file depicts a flag or a coat of arms of an administration of Catalonia (Spain). The usage of such symbols is governed by legal restrictions, independent of the copyright status of the depiction shown here. Some of the restrictions are:
  • The image cannot be used in a composition of images (including logos of organizations, unions, private associations or political parties).
  • The image cannot represent something other than the local entity.

català | English | español | italiano | македонски | +/−

Diğer sürümler

Lisanslama

Xavi Garcia, bu işin telif sahibi, burada işi aşağıdaki lisans altında yayımlıyor:
w:tr:Creative Commons

atıf benzer paylaşım

Bu dosya, Creative Commons Atıf-Benzer Paylaşım 3.0 Uluslararası lisansı ile lisanslanmıştır
Atıf: Xavi Garcia
Şu seçeneklerde özgürsünüz:
  • paylaşım – eser paylaşımı, dağıtımı ve iletimi
  • içeriği değiştirip uyarlama – eser adaptasyonu
Aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır:
  • atıf – Esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunmalısınız.
  • benzer paylaşım – Bu eseri değiştirmeniz, dönüştürmeniz ya da bu eseri temel alan başka bir eser oluşturmanız halinde, ortaya çıkan eser için sadece bu veya buna benzer bir lisansı kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel08.14, 11 Şubat 201108.14, 11 Şubat 2011 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli602 × 841 (201 KB)Xavigivaxestil nou.
15.06, 3 Eylül 200815.06, 3 Eylül 2008 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli605 × 975 (179 KB)Xavigivax{{Information |Description={{ca|Escut de Banyoles, Girona, Espanya. ''Escut caironat truncat: 1r. d'argent, una lletra B majúscula de sinople; 2n. d'or, 4 pals de gules. Per timbre una corona mural de ciutat.''}} [http://www.municat.net:8000/omunicat/owa

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır: