Martian Manhunter

Vikipedi, özgür ansiklopedi
14.53, 26 Nisan 2020 tarihinde YBot (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 22193066 numaralı sürüm (Ulam güncellendi)
(fark) ← Önceki hali | Güncel sürüm (fark) | Sonraki hali → (fark)

Martian Manhunter (Türkçe karşılığı: Marslı İnsanavcısı) gerçek adı Jon Johnson'dır. Mars'tan gelmiştir. Jon dünyaya düştüğü zaman iyiliklerine devam etmiştir. İnsanlar artık onu bir süper kahraman gibi görmüşlerdir ve adını Martian Manhunter koymuşlardır. Martian Manhunter Avcı anlamına gelmektedir. Martian Manhunter yaptığı iyiliklerden ve kahramanlıklardan dolayı Justice League of America'nın üyesi olmuştur.

Güç ve Yetenekleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Martian Manhunter'ın telepatik güçleri çok güçlüdür. Beyninden Hipnotizma saldırıları yapabilir. Görünmez olabilir ve görünmez olduğu zaman ona hiçbir şey olmaz. Martian Manhunter telepatik güçlerini kullanarak kendisini yaratık yapabilir. Yaratık olduğu zaman çok daha güçlü olur. Ayrıca ellerini, ayaklarını ve bütün vücudunu katı maddelerin içinden geçirebilir, vücudunu istediği kadar büyütebilir veya ellerini ve ayaklarını uzatabilir. Ellerini veya ayaklarını düşmanının içine sokabilir. Martian Manhunter oldukça hızlı bir şekilde uçabilir.

Zayıf Noktaları[değiştir | kaynağı değiştir]

Martian Manhunter eğer ateşe temas ederse bir daha suda dahi sönmez. Ateşe karşı alerjisi vardır. Martian Manhunter süper güçlerini kullanarak ateşi yenemez.