Heartstrings

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Atla: kullan, ara
Heartstrings
넌 내게 반했어/You've Fallen for Me
Tür Drama
Yönetmen Pyo Min Soo
Oyuncular Jung Yong Hwa
Park Shin-hye
Ülke Güney Kore
Sezon sayısı 1
Bölüm sayısı 15
Prodüksiyon
Mekân Güney Kore
Yayın bilgileri
Kanal Munhwa Broadcasting Corporation
Yayın tarihi 29 Haziran 2011 – 19 Ağustos 2011

Heartstrings, bir üniversitede okuyan gençlerin aşklarını, arkadaşlıklarını ve hayallerini anlatan melodram Güney Kore dizisidir. Güney Kore'de yayınlanmasından sonra dizi; Japonya, Çin ve Kuzey Amerika dahil olmak üzere sekiz ülkeye satılmıştır.

Konu[değiştir | kaynağı değiştir]

Lee Shin üniversitede çağdaş müzik eğitimi almaktadır. Ayrıca "The Stupid" isimli grubun solisti ve gitaristidir. Shin müziğe olan tutkusu ve yakışıklılığıyla ün salmıştır. Ancak gerçek hayatta müzikle alakası olmayan her şeye karşı alakasız, gelecekle ilgili hiçbir planı ve hayali olmayan soğuk birisidir.

Lee Gyu Won prestijli bir ailede doğmuş, cana yakın ve zeki bir kızdır. Dedesi Lee Dong Gun, kendi zamanının 3 büyük müzisyeninden birisidir ve en büyük hayali torununun da geleneksel müzik üzerinde uzmanlaştığını görmektir. Gyu Won da dedesinin beklentilerini karşılamak için Geleneksel Kore Müziği Bölümüne girer. Lee Shin'in grubu "The Stupid"in hayranları olan arkadaşları bir gün Gyu Won'u zorla grubun konserine götürür ve Gyu Won, Shin'i sahnede gördüğü an ondan etkilenir.

Oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]