Survivor 2024: All Star
Survivor 2024: All Star | |
---|---|
Survivor Türkiye | |
Format | Yarışma |
Tür | Hayatta kalma |
Geliştiren | Acun Ilıcalı |
Sunucu | Acun Ilıcalı Murat Ceylan |
Ülke | Türkiye |
Dili | Türkçe |
Sezon sayısı | 1 |
Bölüm sayısı | 135 |
Yapım | |
Yapımcı | Acun Ilıcalı |
Mekân | Dominik Cumhuriyeti |
Gösterim süresi | 180 dakika |
Yapım şirketi | Acun Medya |
Yayın bilgileri | |
Kanal | TV8 HD TV8 int |
Görüntü formatı | 16:9 |
Ses formatı | Stereo |
Yayın tarihi | 1 Ocak 2024 - günümüz |
Durumu | Devam ediyor |
Kronoloji | |
Önce gelen | Survivor 2023 Survivor All Star Survivor 2022: All Star |
İlişkili programlar | Survivor Ekstra |
Dış bağlantılar | |
Survivor 2024: All Star, 1 Ocak 2024 tarihinde TV8'de yayımlanmaya başlayan televizyon yarışma programı.[1] Program; Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan tarafından sunulmakta olup Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir.
Yarışmacılar[değiştir | kaynağı değiştir]
Kırmızı / Mavi Takım[değiştir | kaynağı değiştir]
Kırmızı Takım[değiştir | kaynağı değiştir]
- Çağan Atakan Arslan
- Nefise Karatay 2
- Hilmi Cem İntepe (Sekizinci)
- Özgür Tetik (Dokuzuncu)
- Nagihan Karadere
- Aleyna Kalaycıoğlu
- Sercan Yıldırım
- Gizem Memiç
- Bozok Gören
- Pınar Saka
- Mustafa Kemal Kurt
- Sema Aydemir
- Ersin Korkut
- Turabi Çamkıran
- Kardeniz Kılıç
- Doğukan Manço
^1 Yunus Emre önceden Mavi takımdaydı ancak takımların eşitlenmesi adına Kırmızı takıma geçmişti.
^2 Nefise önceden Mavi takımdaydı ancak takımların eşitlenmesi adına Kırmızı takıma geçmiştir.
Mavi Takım[değiştir | kaynağı değiştir]
- Ogeday Girişken
- Seda Ocak
- Batuhan Karacakaya
- Yunus Emre Özden 1 6
- Merve Aydın (Yedinci) 5
- Damla Can (Onuncu)
- Furkan Kızılay
- Yasin Obuz
- Berna Canbeldek 3
- Yaman Keleş
- Hakan Hatipoğlu
- Yiğit Poyraz
- Yağmur Banda 4
- Aysu Keskin
- Ece Begüm Yücetan
- Uğurtan Dora
- Sahra Işık
- Nihat Altınkaya
- Seda Aktuğlu
^3 Berna önceden Kırmızı takımdaydı ancak takımların eşitlenmesi adına Mavi takıma geçmiştir.
^4 Yağmur önceden Kırmızı takımdaydı ancak takımların eşitlenmesi adına Mavi takıma geçmiştir.
^5 Merve önceden Kırmızı takımdaydı ancak takımların eşitlenmesi adına Mavi takıma geçmiştir.
^6 Yunus Emre önceden Kırmızı takımdaydı ancak takımların eşitlenmesi adına Mavi takıma yeniden geçmiştir.
Haftalık takımlar[değiştir | kaynağı değiştir]
Kırmızı[değiştir | kaynağı değiştir]
Hafta 19 (125-128. Gün) |
Hafta 20 (129-132. Gün) |
Hafta 21 (133-136. Gün) |
Hafta 22 (137-140. Gün) 7 |
Hafta 23 (140-144. Gün) 7 | |
---|---|---|---|---|---|
Kaptan | Merve | Nefise | Atakan | ||
Seçimler | Nefise | Ogeday | Hilmi Cem | Atakan | Atakan |
Nagihan | Damla | Nefise | Hilmi Cem | Hilmi Cem | |
Ogeday | Batuhan | Yunus Emre | Nefise | Nefise | |
Özgür | Aleyna | Merve | Yunus Emre | Yunus Emre | |
Yunus Emre | Yunus Emre | Nagihan | Merve | Merve | |
Sercan |
Mavi[değiştir | kaynağı değiştir]
Hafta 19 (125-128. Gün) |
Hafta 20 (129-132. Gün) |
Hafta 21 (133-136. Gün) |
Hafta 22 (137-140. Gün) 7 |
Hafta 23 (140-144. Gün) 7 | |
---|---|---|---|---|---|
Kaptan | Damla | Seda | Seda | ||
Seçimler | Seda | Nagihan | Ogeday | Seda | Seda |
Aleyna | Atakan | Damla | Ogeday | Ogeday | |
Atakan | Hilmi Cem | Batuhan | Damla | Batuhan | |
Batuhan | Merve | Özgür | Batuhan | Özgür | |
Hilmi Cem | Özgür | Özgür |
^7 22. haftada kaptanlık sistemi bitti ve bu haftada kurulan takımlarla bireysele kadar devam edildi.
Bireysel dokunulmazlıklar ve adaylar[değiştir | kaynağı değiştir]
Atakan | 1. Dokunulmazlık | 2. Dokunulmazlık | 3. Dokunulmаzlık | Performans Sonuncusu |
---|---|---|---|---|
24. Hafta Dokunulmazlar (145-148. Gün) |
Batuhan | Hilmi Cem | Ogeday | |
24. Hafta Adaylar (145-148. Gün) |
Atakan | Ogeday | Hilmi Cem | Merve |
25. Hafta Dokunulmazlar (149-152. Gün) |
Batuhan | Ogeday | Batuhan | |
25. Hafta Adaylar (149-152. Gün) |
Merve | Atakan | Nefise | Seda |
26. Haftada 1. ve 2. Dokunulmazlık kaybeden 4. kisi direkt aday olucak. | ||||
26. Hafta Dokunulmazlar (152-154. Gün) |
Batuhan | |||
26. Hafta Adaylar (152-154. Gün) |
||||
Düello tablosu[değiştir | kaynağı değiştir]
Adaylar Sıralaması | Eşleşmeler | Düello Sıralaması | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aday 1 | Aday 2 | Aday 3 | Aday 4 | 1. Tur 1. Eşleşme | 1. Tur 2. Eşleşme | 2. Tur | 3. Tur | 1. Turu Kazananlar |
2. Turu Kazanan |
3. Turu Kazanan | Elenen | ||||||||||
1. Hafta | Doğukan | Yaman | Sercan | Ersin | Yaman | vs | Doğukan | Sercan | vs | Ersin | Ersin | vs | Doğukan | Yaman | Sercan | Ersin | Doğukan | ||||
2. Hafta | Kardeniz | Seda A. | Berna | Sahra | Sahra | vs | Kardeniz | Berna | vs | Seda A. | Kardeniz | vs | Seda A. | Sahra | Berna | Kardeniz | Seda A. | ||||
3. Hafta8 | Sercan | Bozok | Turabi | Özgür | Turabi | vs | Özgür | vs | Sercan | Özgür | Turabi | ||||||||||
4. Hafta | Kardeniz | Pınar | Aysu | Berna | Pınar | vs | Kardeniz | Aysu | vs | Berna | Aysu | vs | Kardeniz | Pınar | Berna | Aysu | Kardeniz | ||||
5. Hafta8 | Yaman | Ersin | Mustafa Kemal | Yunus Emre | Mustafa Kemal | vs | Ersin | Yunus Emre | vs | Yaman | Yaman | vs | Ersin | Bozok8 | vs | Ersin | Mustafa Kemal | Yunus Emre | Yaman | Bozok | Ersin |
Bozok | vs | Sercan | Sercan8 | ||||||||||||||||||
6. Hafta9 | Aysu | Pınar | Sahra | Aleyna | Pınar | vs | Aleyna | vs | Aysu | Aleyna | Pınar | ||||||||||
7. Hafta | Hakan | Mustafa Kemal | Bozok | Dora | Mustafa Kemal | vs | Dora | Hakan | vs | Bozok | Hakan | vs | Dora | Mustafa Kemal | Bozok | Hakan | Dora | ||||
8. Hafta9 | Begüm | Pınar | Gizem | Aleyna | Aleyna | vs | Begüm | Pınar | vs | Gizem | Gizem | vs | Begüm | Aysu9 | vs | Begüm | Aleyna | Pınar | Gizem | Aysu | Begüm |
9. Hafta | Hakan | Mustafa Kemal | Batuhan | Yaman | Hakan | vs | Batuhan | Yaman | vs | Mustafa Kemal | Hakan | vs | Mustafa Kemal | Batuhan | Yaman | Hakan | Mustafa Kemal | ||||
10. Hafta | Aysu | Pınar | Gizem | Berna | Gizem | vs | Aysu | Berna | vs | Pınar | Aysu | vs | Pınar | Gizem | Berna | Aysu | Pınar | ||||
11. Hafta | Hakan | Bozok | Batuhan | Özgür | Özgür | vs | Batuhan | Hakan | vs | Bozok | Bozok | vs | Batuhan | Hakan | Özgür | Batuhan | Bozok | ||||
12. Hafta | Aleyna | Aysu | Berna | Merve | Merve | vs | Aysu | Aleyna | vs | Berna | Aleyna | vs | Aysu | Merve | Berna | Aleyna | Aysu | ||||
13. Hafta | Hakan | Sercan | Poyraz | Özgür | Özgür | vs | Hakan | Poyraz | vs | Sercan | Poyraz | vs | Hakan | Sercan | Özgür | Hakan | Poyraz | ||||
14. Hafta | Yaman | Hakan | Yasin | Sercan | Yasin | vs | Yaman | Sercan | vs | Hakan | Yasin | vs | Hakan | Yaman | Sercan | Yasin | Hakan | ||||
15. Hafta | Özgür | Yaman | Yunus Emre | Batuhan | Yunus Emre |
vs | Yaman | Özgür | vs | Batuhan | Batuhan | vs | Yaman | Yunus Emre |
Özgür | Batuhan | Yaman | ||||
16. Hafta | Berna | Damla | Aleyna | Merve | Merve | vs | Berna | Damla | vs | Aleyna | Aleyna | vs | Berna | Merve | Damla | Aleyna | Berna | ||||
17. Hafta | Yasin | Batuhan | Yunus Emre |
Sercan | Yunus Emre |
vs | Sercan | Batuhan | vs | Yasin | Yunus Emre |
vs | Yasin | Sercan | Batuhan | Yunus Emre | Yasin | ||||
18. Hafta | Yunus Emre |
Batuhan | Sercan | Furkan | Yunus Emre |
vs | Sercan | Furkan | vs | Batuhan | Furkan | vs | Yunus Emre |
Sercan | Batuhan | Yunus Emre | Furkan | ||||
Haftalık Takımlar | |||||||||||||||||||||
19. Hafta | Sercan | Yunus Emre |
Atakan | Aleyna | Yunus Emre |
vs | Sercan | Atakan | vs | Aleyna | Aleyna | vs | Sercan | Yunus Emre |
Atakan | Aleyna | Sercan | ||||
20. Hafta | Özgür | Aleyna | Atakan | Merve | Merve | vs | Aleyna | Özgür | vs | Atakan | Özgür | vs | Aleyna | Merve | Atakan | Özgür | Aleyna | ||||
21. Hafta | Merve | Özgür | Nagihan | Hilmi Cem |
Nagihan | vs | Hilmi Cem |
Merve | vs | Özgür | Nagihan | vs | Merve | Hilmi Cem |
Özgür | Merve | Nagihan | ||||
22. Hafta | Özgür | Damla | Nefise | Batuhan | Nefise | vs | Damla | Özgür | vs | Batuhan | Özgür | vs | Damla | Nefise | Batuhan | Özgür | Damla | ||||
23. Hafta | Özgür | Seda | Batuhan | Ogeday | Ogeday | vs | Özgür | Seda | vs | Batuhan | Seda | vs | Özgür | Ogeday | Batuhan | Seda | Özgür | ||||
Bireysellik | |||||||||||||||||||||
24. Hafta | Atakan | Ogeday | Merve | Hilmi Cem |
Ogeday | vs | Atakan | Merve | vs | Hilmi Cem |
Hilmi Cem |
vs | Atakan | Ogeday | Merve | Atakan | Hilmi Cem | ||||
25. Hafta | Merve | Atakan | Seda | Nefise | Nefise | vs | Atakan | Seda | vs | Merve | Nefise | vs | Merve | Atakan | Seda | Nefise | Merve | ||||
26. Hafta | vs | vs | vs |
Eleme geçmişi[değiştir | kaynağı değiştir]
Yarışmacılar | Takımlar | İkinci Takımlar |
Haftalık Takımlar |
Bireysellik | Adaların durumu | Bitirme | Düello sayısı |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Doğukan Manço 42, Liège |
Kırmızı | Ayrı Adalar | 1. Eleme 8. Gün |
1 | |||
Seda Aktuğlu 36, Pinneberg |
Mavi | 2. Eleme 15. Gün |
1 | ||||
Kardeniz Kılıç 25, İzmir |
Kırmızı | 3. Eleme 29. Gün |
2 | ||||
Nihat Altınkaya 44, Karabük |
Mavi | Sakatlanma 30. Gün |
0 | ||||
Turabi Çamkıran 36, Mersin |
Kırmızı | Sakatlanma Yarışmadan Çekilme 35. Gün |
1 | ||||
Ersin Korkut 46, Hakkâri |
Kırmızı | 4. Eleme 36. Gün |
2 | ||||
Sahra Işık 32, İstanbul |
Mavi | Yarışmadan Çekilme 43. Gün |
1 | ||||
Uğurtan Dora 39, İstanbul |
Mavi | 5. Eleme 50. Gün |
1 | ||||
Sema Aydemir 38, Bursa |
Kırmızı | Diskalifiye 54. Gün |
0 | ||||
Ece Begüm Yücetan 35, İzmir |
Mavi | 6. Eleme 57. Gün |
1 | ||||
Mustafa Kemal Kurt 39, Trabzon |
Kırmızı | 7. Eleme 64. Gün |
3 | ||||
Pınar Saka 38, İstanbul |
Kırmızı | 8. Eleme 71. Gün |
4 | ||||
Bozok Gören 50, İstanbul |
Kırmızı | 9. Eleme 78. Gün |
3 | ||||
Aysu Keskin 33, Tekirdağ |
Mavi | 10. Eleme 85. Gün |
5 | ||||
Gizem Memiç 33, Ankara |
Kırmızı | Sakatlanma 87. Gün |
2 | ||||
Yağmur Banda 26, İzmir |
Kırmızı | Mavi | Sakatlanma 87. Gün |
0 | |||
Yiğit Poyraz 29, Muğla |
Mavi | 11. Eleme 92. Gün |
1 | ||||
Hakan Hatipoğlu 44, Çanakkale |
Mavi | 12. Eleme 100. Gün |
5 | ||||
Yaman Keleş 29, İstanbul |
Mavi | 13. Eleme 105. Gün |
5 | ||||
Berna Canbeldek 34, Berlin |
Kırmızı | Mavi | 14. Eleme 112. Gün |
5 | |||
Yasin Obuz 35, Diyarbakır |
Mavi | 15. Eleme 118. Gün |
2 | ||||
Furkan Kızılay 33, İstanbul |
Mavi | 16. Eleme 124. Gün |
1 | ||||
Sercan Yıldırım 34, Bursa |
Kırmızı | Kırmızı | 17. Eleme 128. Gün |
8 | |||
Aleyna Kalaycıoğlu 26, Bursa |
Kırmızı | Kırmızı | 18. Eleme 132. Gün |
6 | |||
Nagihan Karadere 40, Osmaniye |
Kırmızı | Kırmızı | 19. Eleme 136. Gün |
1 | |||
Damla Can 34, İzmir |
Mavi | Mavi | 20. Eleme 140. Gün |
2 | |||
Özgür Tetik 49, Yalova |
Kırmızı | Mavi | 21. Eleme 144. Gün |
8 | |||
Hilmi Cem İntepe 32, Muğla |
Kırmızı | Bireysellik | Adaların Birleşmesi | 22. Eleme 148. Gün |
2 | ||
Merve Aydın 34, İstanbul |
Kırmızı | Mavi | 23. Eleme 152. Gün |
6 | |||
24. Eleme 155. Gün |
Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]
- ^ "SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI kimler, takımlar ne zaman açıklanacak?". milliyet.com. 8 Aralık 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Aralık 2023.