Younger Now

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
{{{ad}}}
Miley Cyrus stüdyo albümü
Yayımlanma 29 Eylül 2017 (2017-09-29)
Kaydedilme 2016-2017
Şirket Smiley Miley
Yapımcı Miley Cyrus
Miley Cyrus kronolojisi
Miley Cyrus&Her Dead Petz
(2015)
Younger Now
(2017)

Younger Now 29 Eylül tarihinde yayınlanacak olan Amerikalı şarkıcı Miley Cyrus'a ait bir albüm. Albümün yönetmenliğini ve yazarlığını Cyrus ve Oren Yoel üstlendi. Albüm 11 şarkıdan oluşmakta ve tek bir düet parça olan Rainbowland, Dolly Parton ile Miley Cyrus'ın bir projesidir. Albümün ilk teklisi olan Malibu, 11 Mayıs'ta yayınlanırken, ikinci teklisi Younger Now, 18 Ağustos'ta yayınlandı ve aynı gün, albümün yayınlanacağı tarih 29 Eylül olarak duyuruldu.

Albümün Gelişimi ve Gelişme Süreci[değiştir | kaynağı değiştir]

Cyrus en son 4 yıl önce,2013 yılında dördüncü albümü olan Bangerz'ı yayınladı. Hip hop prodüktör olan Mike Will Made It ile çalışan Cyrus pop müzik kariyerine büyük bir dönüş sağlamıştı. 2015 yılında deneme çalışması olarak görülen,sadece Sound Cloud platformunda yayınlanan beşinci stüdyo albümü olan Miley Cyrus And Her Dead Petz'i yayınladı. Ardından albümünü, Nisan 2017'de tüm platformlarda yayınladı.

Albümün Duyurulması ve Promosyonlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Albümün adı kendi sitesi mileycyrus.com'da 8 Ağustos'ta duyuruldu ve ikinci teklisi Younger Now ve albümünün 29 Eylül'de yayınlanacağını 18 Ağustos'ta duyurdu. Albüm şu an ön-sipariş için mümkün. Albümünün ilk teklisi Malibu'yu yayınlandıktan iki gün sonra Wango Tango'da ilk kez canlı olarak söyledi.Ayrıca 21 Mayıs ve 22 Mayıs'ta Billboard Müzik Ödülleri ve The Voice finalinde canlı performans sergiledi.The Today Show'da City Concert Series'in bir parçasında Malibu, Inspired ve We Can't Stop şarkılarını söyledi. Cyrus ayrıca 4 Haziran'da One Love Manchester benefit konserine katıldı, Inspired,Ariana Grande ile Don't Dream It's Over ve Pharrel Williams ile Happy şarkılarını söyledi. Ağustos 27'de,MTV Video Müzik Ödülleri'nde Younger Now şarkısını canlı olarak söyledi ve Malibu şarkısı En İyi Pop Müzik dalında adaylığı aldı.

Şarkı Listesi[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. Younger Now
 2. Malibu
 3. Rainbowland ft. Dolly Parton
 4. Week Without You
 5. Miss You so Much
 6. I Would Die for You
 7. Thinkin'
 8. Bad Mood
 9. Love Someone
 10. She's Not Him
 11. Inspired