Yasak Elma karakterleri listesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Bu liste maddesinde FOX'ta yayınlanan Yasak Elma dizisinin tüm karakterleri bulunmaktadır.

Oyuncu kadrosu ve karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Ana karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Oyuncu Karakter Bölüm Hakkında
Şevval Sam Ender Çelebi 1- Halit, Alihan ve Kaya'nın eski eşi; Doğan ve Sinan'ın eski sevgilisi, Erim ve Yiğit'in annesi, Caner'in ablası. Kuyu Holding'in ortağıdır. Güçlü ve cesaretli bir kadındır. İşinde çok başarılıdır. Kendisine sorun çıkaranların arkasından iş çevirmeyi çok sever. Paraya ve güç olmazsa olmazıdır. Günlük hayatta "Bye bye, Hello" gibi İngilizce kelimeleri çok kullanır. Gençliğinden beri Kaya'ya âşıktır ve yıllar sonra onunla evlenir. Bu hayatta en çok çocuklarını sever. Şahika ile hiçbir konuda anlaşamaz. Çıkarları için hep değişik kişilerin yanında olur. Kaya'dan ayrıldıktan bir süre sonra Halit'in asistanı olarak işe girer ve bir süre sonra onu kandırarak onunla evlenir ancak başka biriyle birlikte olmak için Halit'e Yıldız'ı ayarlar. O zaman hayatı çok değişir.
Eda Ece Yıldız Yılmaz Kuyucu 1- Çağatay'ın eşi, Zeynep'in kardeşi, Halitcan'ın annesi, Asuman ve Mustafa'nın kızı, Halit ve Kemal'in eski eşi ve Kerim'in eski sevgilisi. Hep mutlu olmaya çalışan, sevecen ancak bir o kadar da intikamcı bir kadındır. Bursalıdır. Ailesinin maddi durumu çok iyi olmadığı için gençliğinden beri hep zengin olmayı hayal etmiştir ve hep sosyete ve lükse ilgi duyar. Halitcan'ı herkesten çok sever. Evlendiği her eşi onu aldatmış ancak her birinden intikamını almıştır. Bir gün Ender'in yanında işe girer ve Ender'in ona ettiği teklif ile yıllar sonra hayatı tamamen değişir.
Berk Oktay Çağatay Kuyucu 86- Yıldız'ın eşi, Hasan Ali ve Feride'nin oğlu, Ahu'nun kardeşi, Feyza ve Kumru'nun eski sevgilisi. Yakışıklı, çalışkan ve iyi eğitimli bir adamdır. 'Çağ Kargo' adında büyük bir kargo şirketi vardır. Babası onu ve annesini küçükken bırakıp gittiği için yıllarca babasına düşman olarak büyümüştür. Yıldız'ı tanıdıktan sonra hayatı değişmiştir. Hasan Ali öldükten sonra Kuyu Holding'in başına geçmiştir.
Biran Damla Yılmaz Kumru Yıldırım 111- Doğan'ın kızı, Çağatay'ın metresi. Dünyaca ünlü sosyete güzelidir. Yaptığı bir hatayı kolay kolay kabullenmez. Yıllar önce Çağatay'la tanışır ancak kısa bir süre sonra ondan ayrılır. İstanbul'a döndüğünde Çağatay'la tekrar karşılaşır ve tekrar onunla beraber olur. Ancak Yıldız onların ilişkisini ifşa edince ondan yine ayrılır.
Murat Aygen Doğan Yıldırım 111- Kumru'nun babası, Ender ve Arzu'nun eski sevgilisi. Kuyu Holding'in yeni ortağıdır. Çok zengin bir iş adamıdır. Toskana'dan dönmüştür. Kızı Kumru'yu herkesten çok sever ve her zaman onun iyiliğini ister. Ancak Kumru büyük bir hata yaparsa onu kolay kolay affetmez.

Yardımcı karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Oyuncu Karakter Bölüm Hakkında
Vildan Vatansever Aysel 1- Hizmetçidir. Yıldız'ın yanında çalışmaktadır.
Barış Aytaç Caner Çelebi 2- Ender'in kardeşi, Zehra'nın eski sevgilisi, Erim ve Yiğit'in dayısı, Yıldız ve Emir'in en yakın arkadaşı. Pek çok konuda Ender ve Yıldız'a yardım etmektedir.
Serkan Rutkay Ayıköz Emir Yüksel 3- Lila'nın eski sevgilisi, Yıldız ve Caner'in en yakın arkadaşı. İyi niyetli ve arkadaş canlısı biridir. Yıldız ve Zeynep ile Bursa'da okulda tanışmıştır. Her zaman Yıldız'ı destekler ve hep onun yanındadır.
Melisa Doğu Asuman Yılmaz 8- Yıldız ve Zeynep'in annesi, Halit Can'ın anneannesi ve Mustafa'nın eski eşi. Bursalıdır. Paraya hayranlık duyar. Hep Yıldız'ın zengin biriyle evlenmesini istemektedir. Yıldız'ı çok sevse de çoğu zaman onun başına çok iş açmıştır.
Kuzey Gezer Halitcan Argun 51- Halit ve Yıldız'ın oğlu; Zehra, Erim ve Lila'nın kardeşi. Argun ailesinin en küçük bireyidir. Doğduktan sonra hastanede karışır ve başka bir aileye gider. O aile tam yurt dışına gidecekken Halit onu bulur ve Yıldız'a getirir.
Bahtiyar Memili Sedai Yıldırım 86- Hasan Ali ve Çağatay'ın yardımcısı.
Emre Dinler Ömer Kurtoğlu 102- Hasan Ali'nin yakın arkadaşının oğlu, Feyza'nın eski sevgilisi. Adanalıdır. Eskiden bir spor salonu işletmekteydi. Şimdi ise bir restoran işletmektedir.
Ece Dizdar Feyza Üstündağ 110- Çağatay ve Ömer'in eski sevgilisi. Yıllar önce Çağatay'dan hamile kalır ve bunu herkesten gizler, bu hamilelik sonucu Atlas adında bir oğlu olur. Yıllar sonra iş istemek için Çağatay'ı bulur. O zamandan beri şirkette insan kaynakları bölümünde çalışmaktadır.
Cem Aybars Atlas Üstündağ 111- Feyza ve Çağatay'ın gerçek oğlu. Feyza, Çağatay'dan ayrıldıktan sonra ona hamile kaldığını öğrenmiştir.
Nihan Aypolat Arzu Kip 115- Doğan'ın eski sevgilisi. Kuyu Holding'in yeni CEO'su. Doğan yüzünden Ender ile hiç anlaşamaz. Ender ona genellikle Harzu der.
Yeşim Alıç Zeliha Manas 115- Yıldız'ın boşanma avukatı.
Ersel Şibil Mehmet 119- Çetin'in yeğeni. Çetin'in bir süre memlekete gitmesi üzerine Doğan'ın yeni yardımcısı olmuştur.

Bitirilen karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Oyuncu Karakter Bölüm Hakkında
Yasmin Erbil Canan 111-120 Kumru'nun eski yakın arkadaşı. Kumru'nun ona oynadığı oyun sonrası araları bozulur. Ondan intikam almak için Çağatay'la olan ilişkisini gizli bir numaradan Yıldız'a mesaj ile haber verir. 120. bölümde Ömer'in restoranına geldikten sonra bir daha gözükmez.
Erdal Bilingen Çetin 111-119 Doğan'ın yardımcısı. Doğan yurt dışındayken Kumru'ya göz kulak olmak için çalışmıştır. Bir süreliğine memleketine gitmiştir.
Gizem Denizci Gülnaz 112-113 Ömer'in babasının eski hemşiresi ve eski eşi. Ömer'in halasının evlerine gelmesiyle evden ayrılır ve Ömer'in babasından boşanır.
Ali Tutal 112-113 Ömer'in babası. Gülnaz'ın eski eşi.
Gülenay Kalkan Feride Taşkın 86-110 Çağatay'ın annesi, Hasan Ali'nin eski eşi. Titiz, düzenli ve disiplinli bir kadındır. Çağatay'a çok düşkündür ve hep onun iyiliğini istemektedir. Hasan Ali onu ve Çağatay'ı bırakıp gidince inikamını Çağatay'ı ona yllarca görüştürmeyerek alır. Yıldız'ı ilk gördüğünde hiç sevmez. Çağatay ve Yıldız evlenince önce bu duruma çok sinirlenir ancak gün geçtikçe onu çok sever. Hasan Ali patlamada öldükten bir süre sonra Amerika'ya ablasının yanına gider.
Erdal Özyağcılar Hasan Ali Kuyucu 86-110 Çağatay ve Ahu'nun babası; Feride, Filiz ve Şahika'nın eski eşi. Kuyu Holding'in kurucusudur. Ender dışında şirketteki herkes ona Başkanım der. Dışarıdan sevimli, merhametli, sakin gözükse de aslında çok sinsi ve kurnaz biridir. Yıllar önce Feride'yle evlenir. Feride ile mutlu bir evliliği varken Filiz adında bir kadını sever ve Feride'den boşanıp onunla evlenir. Bu yüzden Feride, Çağatay'ı yıllarca onunla görüştürmez. Bu yüzden uzun bir süre evlat hasreti çekerek yaşar. Ancak yıllar sonra Yıldız sayesinde onunla barışır. Halit'in ölümünden sonra şirkete yeni ortak olarak gelir. 110. bölümde evinde eski hasımları tarafından yapılan patlamada ölür.
Şafak Pekdemir Zehra Argun 1-110 Halit ve Müzeyyen'in kızı; Lila, Erim ve Halitcan'ın kardeşi; Sinan, Kemal ve Mert'in eski eşi, Caner'in eski sevgilisi. Komik ve eğlenceli biridir. Küçük yaşta annesini kaybetmesi ve babasından yeteri kadar ilgi görmemesi hayatta yanlış kararlar almasına neden olmuştur. Babası gençliğinden beri onu sevdiğini gösteren hiçbir şey yapmamıştır. "Kendini Kandırma Sanatı" adında bir kitap yazmış ayrıca bir ara YouTuber'lık yapmıştır. 110. bölümdeki patlamadan bir süre sonra Amerika'ya gidip oraya yerleşmiştir.
Barış Kılıç Kaya Ekinci 37-85, 106-110 Şahika'nın abisi, Ender'in eski eşi, Leyla'nın eski sevgilisi ve Yiğit'in babası. Avukattır. Şirketin hukuki işleri ondan sorumludur. Yıllar önce Ender'den ayrılıp İngiltere'ye okumaya gider, yıllar sonra şirkete gelir ve orada Ender'le karşılaşır. 56. bölümde Yiğit'in kendi oğlu olduğunu öğrenir. Sırf Yiğit için Ender ile evlenir. Bu evlilik önce bir aşk evliliği değilken sonra büyük bir aşka dönüşmüştür. Evliliği boyunca hep Ender ve Şahika arasında kalır. Ender'in kendisinden habersiz yaptığı bir şey yüzünden ondan boşanır ve İngiltere'ye gider. Şahika, Hasan Ali'den boşandıktan sonra kendisine destek olması için onu tekrar çağırır ve 106. bölümde geri döner. 110. bölümdeki patlamadan bir süre sonra Ender'le Londra'ya gider. 6 ay sonra ayrılırlar ve Ender, İstanbul'a geri dönerken o, orada kalır.
Gamze Atay Güler 86-110 Feride'nin yakın dostu. 110. bölümden sonra bir daha gözükmez.
Hayati Akbaş Hayati 93-110 Korsan taksicidir. Ender ve Şahika fakirken onlarla tanışmıştır. Şahika tekrar zengin olunca onu şoförü olarak yanına almıştır. 110. bölümden sonra bir daha gözükmez.
Nesrin Cavadzade Şahika Ekinci 44-108 Kaya'nın kız kardeşi, Nadir ve Hasan Ali'nin eski eşi, Yiğit'in halası. İsviçre'den dönmüştür. Son derece sinsi, zeki ve güçlü bir kadındır. Sevgi ve merhametten yoksundur. Kaya dışında hiç kimseye değer vermez. Çoğu kişiyi zehirlemiş ve öldürmüştür. Kendisine yapılan bir kötülüğü hayatı boyunca unutmaz. "Bonjour, Bonsoir, Au revoir" gibi Fransızca kelimeleri çok kullanır. Kaya konusunda Ender'le hiç anlaşamaz. Birkaç yıl önce Philip adında yabancı biriyle evlenir ancak o öldükten bir yıl sonra İstanbul'a geri döner. İstanbul'a gelmeden önce Nadir'le tanışır ve geldiğinde Nadir'in isteğiyle Halit'i bitirmek için onu kendisine hayran bırakır ve onunla nişanlanır. Ancak isteğine hiç ulaşamaz. Nadir'in talimatı ile İsviçre'ye geri döner ancak Halit şirkette ona ihtiyacı olduğunu düşünerek onu geri çağırır. O zamandan beri İstanbul'dadır. 108. bölümde Cansu'nun Hasan Ali'nin evine yaptığı silahlı saldırıda vurularak ölür.
Nilperi Şahinkaya Cansu Yıldırım 93-108 Hasan Ali'nin eski karısı Filiz'in yeğeni. Ender ve Şahika'nın çağırması üzerine İzmir'den İstanbul'a gelmiştir. Onların isteğiyl Hasan Ali'ye gelir ve Filiz'in teyzesi değil annesi olduğunu söyler. O zamandan beri Hasan Ali'de kalır. Çağatay'a âşık olmuştur ve bu durum yüzünden başına gelmeyen kalmamıştır. Hasan Ali onu bu yüzden evden kovar. İntikam için 108. bölümde Yıldız'ı yaralar ve Şahika'yı öldürür. Bu yüzden hapse girer.
Mert Altınışık Mahmut Haznedar 86-102 Hasan Ali'nin yardımcısı. Babası ölmüştür. 102. bölümde Şahika'yı öldürmeye çalışırken Şahika tarafından öldürülür.
Can Nergis Mert Kara 74-100 Zehra'nın eski eşi, Kerim'in arkadaşı. Zehra'yla evlenmeden önceki evliliğinden bir oğlu vardır. Kerim ile beraber Argun Holding'i batırmaya gelir. Fakat onu yarı yolda bırakıp onun hapse girmesini sağlar. Zehra'nın hisselerini almak için onunla evlenir. Bu durum ortaya çıkınca Hasan Ali'nin zorlamasıyla Zehra'dan boşanmış ve memleketine dönmüştür.
Bahattin Gök Metin Yıldırım 1-86, 93 Halit'in avukatı.
Mehmet Pamukçu Sıtkı 1-91 Halit'in şoförü. Halit battığında onu, Zehra, Lila ve Erim'i evine alır. Halit öldükten sonra çok kısa bir süre Zehra'nın evinde çalışır, 91. bölümden sonra bir daha gözükmez.
Okan Has Haluk 57-88 Nadir ve Şahika'nın eski yardımcısı. Nadir'in adamı olmaktan vazgeçip Şahika'nın adamı olur ve Şahika'nın Nadir'i öldürmesinde ona yardım eder. 88. bölümde Şahika'nın Mert'e iftira attığını Hasan Ali'ye itiraf eder ve şirketten ayrılır.
Ahmet Haktan Zavlak Erim Argun 2 75-86 Ender ve Halit'in oğlu; Zehra, Lila, Halitcan ve Yiğit'in kardeşi. Çok duygusal bir çocuktur. Birisi ona, çok küçük de olsa, sinirlendiğinde psikolojisi bozulur. 86. bölümde babasının cenazesinden sonra Londra'ya gider.
Buçe Buse Kahraman Lila Argun 2 48-80, 86 Zerrin ve Halit'in kızı, Alihan'ın yeğeni; Zehra, Erim ve Halitcan'ın kardeşi, Emir'in eski sevgilisi, Yiğit'in eski eşi. 86. bölümde babasının cenazesinden sonra annesi Zerrin'in yanına Amerika'ya gider.
Talat Bulut Halit Argun 1-85 Müzeyyen, Zerrin, Ender ve Yıldız'ın eski eşi; Zehra, Lila, Erim ve Halitcan'ın babası; Şahika'nın eski nişanlısı; Füsun, Defne ve Leyla'nın eski sevgilisi. Argun Holding'in kurucusudur. Sert, öfkeli ve kıskanç bir kişiliği vardır. Halitcan hariç Çocukları en küçük bir hata yaptığında onlara çok kızar ve onları ceza diye yurt dışına yollar. Zamanında Alihan ve Zerrin'in annesi Füsun ile ilişki yaşamıştır. İlk karısı Müzeyyen ile evliyken ve Zehra daha bebekken Nadir ile ortaktı ve şirketi büyütme aşamasındaydı. Nadir'in ona ettiği yasa dışı mal kaçırma teklifini kabul etmez ve onu ihbar ederek onun hapse girmesini sağlar. Müzeyyen öldükten sonra Zerrin ile evlenir. Zerrin'i Ender ile Ender'i Yıldız ile Yıldız'ı ise önce Şahika sonra Leyla ile aldatır. Bu yüzden Yıldız onu boşar ve hayatında ilk defa bir eşi onu boşar. 85. bölümde Yıldız ve onun arasında bir kavga çıkar. Kavgaya Ender ve Şahika da katılır. Ender, Yıldız ve Şahika'nın onu itmesi nedeniyle merdivenlerden yuvarlanarak ölür.
Doğaç Yıldız Yiğit Ekinci 43-81, 84-85 Kaya ve Ender'in oğlu, Lila'nın eski eşi, Erim'in kardeşi, Şahika'nın yeğeni. Ender, Kaya'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra ondan hamile kaldığını öğrenir. Doğduktan sonra başka bir aileye evlatlık verilir. Büyüyünceye kadar o ailede kalır. Şahika'nın yanında Argun yalısında işe başlar ve 56. bölümde gerçek anne ve babasının Ender ve Kaya olduğunu öğrenir. Ender ve Kaya onun için evlenir. 85. bölümde İngiltere'ye gider.
Gökhan Alkan Kerim İncesu 72-85 Argun Holding'in eski CEO'su, Mert'in arkadaşı, Yıldız'ın eski sevgilisi. Şirkete gelmesinin sebebi Mert'le beraber şirketi gizlice dolandırıp ortadan kaybolmaktı. Ancak Yıldız'ı tanıdıktan sonra dolandırıcılık işinden vazgeçer. Halit, Yıldız ve onu öğrenince şirketten kovulur. 85. bölümde gece yarısı Halit'in kasasını açmaya çalışırken yakalandığı için hapse girer.
Mertkan Arat Akın 49-74, 78 Zehra'nın arkadaşı ve eski menajeri. 78. bölümden sonra bir daha gözükmez..
İlber Uygar Kaboğlu Erim Argun 1 1-74 Ender ve Halit'in oğlu; Zehra, Lila, Halitcan ve Yiğit'in kardeşi. Çok duygusal bir çocuktur. Birisi ona, çok küçük de olsa, sinirlendiğinde psikolojisi bozulur. 86. bölümde babasının cenazesinden sonra Londra'ya gider.
Zeynep Bastık İrem 23-33, 69 Yıldız'ın kuzeni, Hakan'ın eski sevgilisi. 69. bölümde Yıldız'ın doğum gününde şarkı söyledikten sonra bir daha gözükmez.
Hakan Karahan Nadir Kılıç 57-71 Halit'in eski ortağı, Şahika'nın eski eşi. Yasa dışı işlere karıştığı için Halit tarafından ihbar edilip hapse girmiştir. Yıllar sonra ortaya çıkıp şirkete gelmiştir. Yıldız'dan hoşlanmış ve ona evlilik teklifi etmiştir. 71. bölümde Şahika tarafından zehirlenerek ölmüştür.
Tuvana Türkay Ayşe Yıldırım/Leyla Çelebi 49-70 Hilmi'nin eski eşi, Halit ve Kaya'nın eski sevgilisi. Gerçek adı "Ayşe"dir. Ender ve Caner'e kendisinin onların kardeşi olduğunu söylemiştir. Bir süre şirkette çalışmıştır. Yıldız, Emir ve Caner'in arkasından iş çevirdiğini öğrenince Şahika ile birlik olmuş ve Halit'in metresi olmuştur. Halit'e hamile olduğu yalanını söyler ancak Halit hamilelik yalanını öğrenince ondan ayrılır.
Nilgün Türksever Zerrin Taşdemir 1-46, 64-67 Halit'in eski eşi, Lila'nın annesi, Alihan'ın ablası. Halit'in onu aldatmasına rağmen ona olan aşkı hiçbir zaman bitmemiştir. 46. bölümde Amerika'ya gider, 64. bölümde Halit'in onu çağırması üzerine yalıya gelir. 67. bölümde Leyla ve Halit ilişkisinden şüphelenip bunu Yıldız'a söyler, daha sonra da tekrardan Amerika'ya döner.
Cavit Çetin Güner Hilmi Yıldırım 54-56 Leyla'nın eski eşi. Leyla'nın evden kaçtığını görünce Kaya'dan şüphelenir ve Kaya'nın evine silahlı baskın yapar. Orada bir güvenliği yaraladığı için tutuklanır.
Ayşegül Çınar Lila Argun 1 1-47 Zerrin ve Halit'in kızı, Alihan'ın yeğeni; Zehra, Erim ve Halitcan'ın kardeşi, Emir'in eski sevgilisi, Yiğit'in eski eşi. 86. bölümde babasının cenazesinden sonra annesi Zerrin'in yanına Amerika'ya gider.
Ahmet Kayakesen Hakan Kurtuluş 2 13-46 İrem'in eski sevgilisi, Alihan'ın arkadaşı.
Onur Tuna Alihan Taşdemir 1-46 Halit'in eski ortağı, Zeynep'in eşi, Lal ve Hira'nın eski sevgilisi, Zerrin'in kardeşi, Lila'nın dayısı. 40. bölümde Zeynep ile evlenir. Yaşanan birçok olaydan sonra huzursuzlanıp Zeynep ile beraber yurt dışına gider.
Sevda Erginci Zeynep Yılmaz Taşdemir 1-46 Yıldız'ın kardeşi, Asuman ve Mustafa'nın kızı, Alihan'ın eşi, Dündar'ın eski eşi, Cem'in eski sevgilisi. Alihan ile yurt dışına gider.
Haktan Pak Mustafa Yılmaz 35-42 Asuman'ın eski eşi, Yıldız ve Zeynep'in babası. Yıllar önce hapse girer ve daha sonra çıkar. Çıktıktan sonra Asuman'ı hep tehdit eder. Asuman tarafından bıçaklanır ve hastaneye düşer. Hastanede Yıldız ve Halit'in karı koca olduğunu öğrenir. 42. bölümde bir konuda Halit'ten intikam almak için Halit'in evini basar. Halit'i vuracakken yanlışlıkla Erim'i vurur ve bu yüzden yine hapse girer.
Erdem Kaynarca Dündar Çelikkan 27-40 Zeynep'in eski eşi. Zeynep'le zorla evlenir ve onu evde rehin tutar. Babası bu durumu öğrenince ondan boşanır ve gider.
Tolga Sala Kurban 27-40 Dündar'ın yardımcısı.
Sarp Can Köroğlu Atakan Kemal Karaca 15-37 Halit'in eski ortağı, Yıldız ve Zehra'nın eski eşi. Yıldız'ın oyununa gelip Zehra ile boşanır ve Argun Holding'den ayrılır.
Ebru Şahin Hira 14-23 Alihan'a takıntılı âşık, onun Zeynep'i sevdiğini öğrenince Alihan'ın uçağına gizlice pilot olarak binmiştir ve onu kaçırmaya çalışır. Bu ortaya çıkınca tutuklanır.
Gün Akıncı Cem 10-21 Zeynep'in eski sevgilisi, Lal'in erkek kardeşi.
Yeliz Şar Defne 14-19 Halit'in eski sevgilisi, Ender ve Yıldız'ın eski dostu. Halit, Ender ile evliyken Defne, Halit'in metresliğini yapmıştır. Yıllar sonra tekrar Halit ile beraber olmak ister ama başaramaz
Tufan Günaçan Gazeteci Cüneyt 9-15
Kıvanç Kasabalı Sinan 1-14 Zehra'nın eski eşi, Ender'in eski sevgilisi. Doktordur.
İrem Kahyaoğlu Şengül Doğan 1-13 Yıldız'ın kuaför arkadaşı. Yıldız'ın Halit ile evlenip yeni arkadaşlar edindiğini sanınca onun bütün planlarını Caner ve Ender'e anlatır. Daha sonra fikrini değiştirip her şeyi inkâr eder ve bunun karşılığında Yıldız'dan para alıp gider.
Sinan Eroğlu Hakan Kurtuluş 1 1-12 İrem'in eski sevgilisi, Alihan'ın arkadaşı.
Tuğçe Koçak Lal Uzun 1-12 Alihan'ın eski sevgilisi, Cem'in ablası.
Tuan Tunalı Mete 1-7