Vikiproje:Video oyunları/İş birliği projesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

2015 Yılında yayın hayatına başlayan Maximum Oyuncu, Online oyun sektörünü hedef alarak tasarlanmıştır, Online oyuncuların ihtiyaçları belirlenerek bu anlamda içerik hizmeti veren Maximum Oyuncu, kısa sürede çok uzun yol kat ederek birçok yerli, yabancı online oyun firması ile farklı iş ortaklıkları yapmıştır, Maximum Oyuncu, ekibinin deneyimi sayesinde en güçlü ve iddialı oyun platformlarından biri olmasını sağlamıştır. Kurulduğumuz günden bugüne dek devamlı büyüyerek oyun sektörünün gelişmesi ile birlikte kaliteli içeriği üyelerimize ulaştırma hedefimiz oldu.

Maximum Oyuncu’nun tasarım ve planlama aşamasında Online oyuncuların ihtiyaçları analiz edilerek deneyimli ekip ile uzun bir tasarım ve kodlama aşaması ile birlikte, Türkiye’nin en büyük, hedef kitle odaklı hazırlanan oyun platformu olma özelliğini taşımaktadır.

Tamamı ile oyunculara özel içerik sunması, bunun için hazırlanan altyapısı ile global oyun sektörü hakkında tüm bilgileri eş zamanlı olarak yayınlayabilmektedir.

Maximum Oyuncu, Türkiye’de en büyük oyun listesine sahip olma unvanını taşıması, oyun sektörüne yön verecek içerikleri ile birlikte her geçen gün büyümeye devam etmektedir. [1]

Maximum Oyuncu

  1. ^ http://www.maximumoyuncu.com/