Vikiproje:Türkiye yerleşim birimleri/İş birliği projesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

YURT Sendikaları 2013 yılında kurumsallaşan TÜRKİYE’nin en büyük ailesi olma yolunda hızla ilerleyen YURT – SENDİKALARI, 2013 yılında YURT – Eğitim Sen, 2014 yılında YURT – Sağlık Sen, 2015 yılında YURT – Büro Sen ve YURT – Tarım ve 2018 yılında ise YURT İmar Sen kurularak faaliyetlerine etkin bir şekilde devam etmekte olup, Diğer Sendika kollarımızın kurulması için de ayrıca çalışmalar yürütülmektedir.

YURT – SENDİKALARI, destekçisi olan YURT – AY Dernekleri ile birlikte bugün Türkiye’nin öncü Sendika ve sivil toplum kuruluşu olma yolunda hızla ilerlemektedir. Üyelerine ve ülkesine her türlü hizmette sınır ve zaman tanımayan bir anlayışla geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

YURT – SENDİKALARI Üyeleri ile birlikte Sendikasının gücünü pekiştiren insan kaynağına yatırımlarını da kesintisiz şekilde sürdürmektedir. 1.000.000’u aşkın “YURT Kardeşliği” bulunan YURT – SENDİKALARI Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanmaktadır.

YURT – SENDİKALARI’dan Türkiye’ye değer projeler üretmektedir. YURT – SENDİKALARI: İnsana ve dolayısıyla üyelerine yönelik yaptığı yatırımların ülke çapında hayata geçirilmesine yönelik ‘Türkiye’ye Değer’ sosyal sorumluluk projeleriyle de sahada daha etkin olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir

http://yurtsendikalari.org/