Vikiproje:Kullanıcı uyarı şablonları/Tekli düzey

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Anasayfa   Kullanım el kitabı   Tasarım yönergeleri   Toplu şablon tablosu   Çoklu düzey şablonları   Tekli düzey şablonları   Engel şablonları    


Tekli sorun uyarıları[kaynağı değiştir]

Yazılan Görünen
{{yk:uw-affiliate|Madde}} Lütfen Vikipedi'yi Madde sayfasında yaptığınız gibi satış ortaklığı için kullanmayın. Bu, dış bağlantılar yönergesine aykırıdır ve bir çıkar çatışması yaşayabileceğinizi gösterir. Vikipedi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl olumlu bir etki yaratabileceğinizi öğrenmek için Vikipedi'nin beş temel taşına göz atmaktan çekinmeyin. Vikipedi'yi satış ortaklığı için kullanmaya devam eden kullanıcıların engellenmesi muhtemeldir. Teşekkürler.
{{yk:uw-attack}}
Dur ikonu
Lütfen konusu hakkında saldırı içeren, konusunu tehdit eden veya kötüleyen içerik eklemeyin veya sayfalar oluşturmayın. Saldırı sayfaları ve dosyaları, Vikipedi tarafından tolere edilemez ve hızlı silinir. Bu tür içerikler oluşturan veya ekleyen kullanıcıların Vikipedi'de değişiklik yapması engellenecektir. Teşekkürler.
{{yk:uw-botun|Reason}} Merhaba ve Vikipedi'ye hoş geldiniz. "Kullanıcı uyarı şablonları" kullanıcı adınızın, onaylanmış bot hesapları için ayrılmış olan "-bot" sonekini içerdiği için Vikipedi'nin kullanıcı adı politikasına uymayabileceğini fark ettim. Ek olarak Reason.Kullanıcı adınızın politikayı ihlal etmediğine inanıyorsanız, lütfen buraya nedenini açıklayan bir not bırakın. Alternatif olarak, kullanıcı adı değişikliği için başvuruda bulunabilir veya sadece yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Teşekkürler.
{{yk:uw-canvass|Madde}} Görünüşe göre oy avcılığı yapıyorsunuz. Bu, Madde sayfasındaki etkilemek amacıyla, çok sayıda kullanıcıya mesajlar yollama faaliyetidir. Dostâne duyurulara izin verilir ancak bu dağıtımda tarafsız ve sınırlı olmalı, tarafsız bir bakış açısını yansıtmalıdır. Lütfen belirli bir bakış açısını destekleyen veya yalnızca sizinle aynı görüşe sahip olduğuna inandığınız kişiler seçip bildirim göndermeyin. Vikipedi'nin fikir birliği politikasına uymayı unutmayın ve kararların, genel olarak topluluk arasında hakim olan görüşü yansıtmasına izin verin. Teşekkürler.
{{yk:uw-coi-username|Madde}} Vikipedi'ye hoş geldiniz. Madde sayfasını değiştirdiğinizi veya oluşturduğunuzu gördüm ve kullanıcı adınızın ("Kullanıcı uyarı şablonları") kullanıcı adı politikamıza uymayabileceğini fark ettim.

Lütfen bir şirketin, grubun, kuruluşun, ürünün, hizmetin, web sitesinin adını temsil eden bir kullanıcı adını veya kişilerin inançlarına saldırı olarak nitelendirilebilecek dini kişi ve kavramların isimlerini kullanamayacağınızı unutmayın. İzin verilmeyen kullanıcı adı örnekleri arasında "XYZ Şirketi", "JaponyaAraçlarım.com" ve "Kırım Sanat Müzesi" bulunur. Ancak, "XYZ Şirketinden Sara Smith", "JaponyaAraçlarım'dan Mark" veya "KırımFanı87" gibi sizi kişisel olarak tanımlıyorsa, bunları kullanıcı adı olarak kullanmanıza izin verilir.

Lütfen Vikipedi hesaplarının sadece tek bir kişi tarafından kullanılmasına izin verildiğini ve kullanıcı adınız ne olursa olsun herhangi bir şirket, grup, kuruluş, ürün, hizmet veya internet sitesini savunamayacağınızı ya da tanıtamayacağınızı lütfen unutmayın. Hesabı tek başına kullanıyorsanız ve Vikipedi'de tarafsız bir şekilde katkıda bulunmaya istekli iseniz, lütfen politikamıza uygun bir kullanıcı adı seçerek Özel:GlobalRenameRequest sayfasındaki formu doldurarak kullanıcı adı değişikliği talep edin. Kullanıcı adınızın politikayı ihlal etmediğine inanıyorsanız, lütfen buraya nedenini açıklayan bir not bırakın. Teşekkürler.

{{yk:uw-copyright|Madde}} Telif sorunu ikonu Madde sayfasındaki değişikliğinizde telif hakkı sahibinin izni olmaksızın Vikipedi'ye telif hakkıyla korunan materyal eklediğiniz için değişikliğiniz tamamen veya kısmen kaldırıldı. Yasal nedenlerden dolayı Vikipedi, uygun ve doğrulanabilir bir lisans olmadan, basılı yayınlardan veya diğer web sitelerinden metin ve resimler dahil olmak üzere telif hakkıyla korunan materyalleri kabul edemez. Bu tür tüm değişiklikler silinecektir. Harici web sitelerini veya yayınları bilgi kaynağı olarak kullanabilirsiniz, ancak cümleler veya resimler gibi içerikleri direkt olarak kullanamazsınız; kendi kelimelerinizi kullanarak yazmalısınız. Vikipedi'de telif hakkı çok ciddiye alınmaktadır ve telif hakkı politikamızı sürekli ihlal eden kullanıcıların değişiklik yapması engellenecektir. Daha fazla bilgi için Vikipedi:Kopyala-yapıştır sayfasına göz atın.
{{yk:uw-copyright-link|Madde}}
Dur ikonu
Harici sitelerdeki materyallere bağlantılar eklerken, lütfen harici sitenin telif hakkını ihlal etmediğinden emin olun. Telif hakkı alınmış materyalleri içeren web sitelerine bağlantı verilmesi, materyalin web sitesinin yöneticisi tarafından oluşturduğu veya lisansladığı sürece kabul edilebilir. Kasten telif hakkını ihlal eden bir siteye bağlantı verilmesi durumunda bunu yapan kullanıcının da telif hakkını ihlal ettiği kabul edilebilir. Bu, özellikle YouTube, Sci-Hub veya film sitelerine bağlantı verirken dikkate alınmalıdır. Vikipedi'de telif hakkı çok ciddiye alınmaktadır ve telif hakkı politikamızı sürekli ihlal eden kullanıcıların değişiklik yapması engellenecektir.
{{yk:uw-copyright-new|Madde}} Şablon:Uw-copyright-new
{{yk:uw-copyright-remove|Madde}} Şablon:Uw-copyright-remove
{{yk:uw-derogatory|Madde}} Stop hand nuvola.svg Uyruk, ırk, etnik köken, renk, din, cinsiyet, cinsel kimlik, cinsel yönelim, engellilik veya diğer faktörler nedeniyle belirli kişilere veya gruplara saldırmak, taciz etmek, tehdit etmek veya aşağılamak amacıyla hareket etmeyin veya resim, sembol veya başka içerikler eklemeyin. Bu tür içerikler Vikipedi'de hoş görülmez ve bu nedenle bir hizmetli tarafından (veya aşırı durumlarda gözetmenler tarafından) gizlenebilir. Tek amacı belirli kişilere veya gruplara saldırmak, taciz etmek, tehdit etmek veya aşağılamak olan maddeler veya dosyalar, hızlı silme politikasının G10 kriteri uyarınca silinir. Madde sayfasında yaptığınız gibi; tekrardan saldıran, taciz eden, aşağılayan veya tehdit eden içerikler eklemeniz durumunda başka bir uyarı almaksızın değişiklik yapmanız engellenebilir.
{{yk:uw-efsummary|Madde}} Madde sayfasında yaptığınız son değişiklikleriniz, değişiklik süzgeci tarafından tetiklenmiş bir değişiklik özeti içeriyor. Yazdığınız özet, tekrarlayan karakter dizisi, küfür, anlamsız kelimeler veya tümü büyük harf gibi uygunsuz metinler içeriyor olabilir. Lütfen diğer kullanıcılara ne yaptığınızı anlatmak için uygun değişiklik özetlerini kullanın ve yapmak isteyebileceğiniz tüm testler için deneme tahtasını kullanmaktan çekinmeyin. Özetiniz böyle bir metin içermiyorsa, lütfen Vikipedi:Değişiklik süzgeci/Hatalar sayfasına bildirin ve bu mesajı kaldırın. Teşekkürler.
{{yk:uw-ewsoft|Madde}} Şablon:Uw-ewsoft
{{yk:uw-ew|Madde}} Ambox warning pn.svg Madde üzerinde yaptığınız geri dönüşlere göre şu anda bir değişiklik savaşına girdiniz; bu, diğer kullanıcıların sizinle aynı fikirde olmadığını gördüğünüzde, içeriği tekrar tekrar olması gerektiğini düşündüğünüz gibi değiştirdiğiniz anlamına gelir. Kullanıcılardan bir anlaşmazlık durumunda diğer kullanıcıların değişikliklerini defalarca geri almak yerine başkalarıyla işbirliği yapmaları ve bir fikir birliğine varmaya çalışmaları beklenir.

Dikkat edilecek noktalar:

  1. Değişiklik savaşı, geri alma sayısından bağımsız olarak aksatıcıdır;
  2. Haklı olduğuna inanıyorsanız dahi değişiklik savaşına girmeyin.

Kendinizi bir değişiklik anlaşmazlığının içinde bulursanız, anlaşmazlığı gidermek için değişiklik savaşına neden olan değişikliği tartışmak için maddenin tartışma sayfasını kullanın ve kullanıcılar arasında fikir birliğini temsil eden bir versiyon üretmek için çabalayın. Bazı durumlarda, geçici sayfa koruması talep etmek uygun olabilir. Bir değişiklik savaşına girerseniz, değişiklik yapmanız engellenebilir.

{{yk:uw-1rr|Madde}} Şablon:Uw-1rr
{{yk:uw-3rr|Madde}}
Dur simgesi
Madde sayfasında yaptığınız son değişiklikler şu anda bir değişiklik savaşında olduğunuzu gösteriyor; bu, diğer kullanıcılarla aynı fikirde olmadığınızda içeriği tekrar tekrar olması gerektiğini düşündüğünüz hâle getirdiğiniz anlamına gelir. İçerik anlaşmazlığını çözmek adına, lütfen değişikliğiniz geri alındığında başkalarının değişikliklerini geri almayın veya değiştirmeyin. Bunun yerine, kullanıcılar arasında fikir birliğini temsil eden bir sürüm oluşturmaya çalışmak için lütfen tartışma sayfasını kullanın. Bu aşamada yapabileceğiniz en iyi şey, değişiklik savaşına girmek değil tartışmaktır. Bunun nasıl yapılacağına dair cesur ol, geri al, tartış döngüsüne göz atın. Eğer tartışma çıkmaza girerse, neler yapabileceğiniz hakkında bilgi için Vikipedi:Anlaşmazlıkların giderilmesi sayfasına göz atabilirsiniz. Bazı durumlarda, geçici sayfa koruması talep etmek isteyebilirsiniz.

Bir değişiklik savaşına girmek, değişiklik yapmanızın engellenmesiyle sonuçlanabilir. Özellikle 24 saatlik bir süre içinde tek bir sayfada üçten fazla geri alma işleminin yapılmamasını gerektiğini belirten üç geri dönüş kuralını ihlal ederseniz. Başka bir kullanıcının yaptıklarını geri almak, -tamamen veya kısmen, her seferinde aynı veya farklı içeriği içeriyor olsun- geri dönüş olarak sayılır. Ayrıca, üç geri dönüş kuralını ihlal etmek çoğu zaman engellenmeye sebep olsa da, davranışlarınız tekrar tekrar geri döndürmeye devam etmeyi düşündüğünüzü belirtiyorsa, -üç geri dönüş kuralını ihlal etmeseniz bile- değişiklik savaşı nedeniyle yine de engellenebileceğinizi unutmayın.

{{yk:uw-3rr-alt|Madde}} Şablon:Uw-3rr-alt
{{yk:uw-hijacking|Madde}} Şablon:Uw-hijacking
{{yk:uw-hoax|Madde}}
Dur ikonu
Lütfen Vikipedi'de Madde maddesinde yaptığınız gibi asparagas madde oluşturmayın veya eklemeyin. Vikipedi içeriğinin ne kadar doğru olduğu ile ilgileniyorsanız, daha yapıcı bir test yöntemi; halihazırda Vikipedi'de bulunan yanlış ifadeleri bulmaya çalışmak ve mümkünse bunları düzeltmek olacaktır. Lütfen Vikipedi'yi aksatmayın. Vikipedi'yi ısrarla aksatmanız durumunda, değişiklik yapmanız engellenebilir veya başka yaptırımlar uygulanabilir. Bu proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yapıcı bir şekilde nasıl katkıda bulunabileceğinizi öğrenmek için Vikipedi'nin temel taşına göz atabilirsiniz. Teşekkürler.
{{yk:uw-legal|Madde}} Dur ikonu Madde sayfasındaki son değişiklikleriniz Vikipedi'ye katkıda bulunanlara karşı veya direkt olarak Vikipedi'ye, yasal yollar veya diğer "viki dışı" eylemleri düşünebileceğiniz izlenimini vermektedir. Vikipedi'de bu tür tehditlerde bulunmanın, Vikipedi'nin hukuki tehditler ve nezaketle ilgili politikaları uyarınca kesinlikle yasak olduğunu lütfen unutmayın. Bu tür tehditlerde bulunan kullanıcılar engellenecektir. Vikipedi'deki herhangi bir sayfanın içeriğiyle ilgili bir anlaşmazlık yaşıyorsanız, lütfen anlaşmazlığın giderilmesi için uygun yolları izleyin. Lütfen katkıda bulunanlar hakkında değil, içerik hakkında yorum yaptığınızdan ve mümkün olduğunca güvenilir bağımsız kaynaklar tarafından desteklenen, doğrulanabilir değişiklikler için belirli önerilerde bulunduğunuzdan emin olun. Teşekkürler.
{{yk:uw-login|Madde}} Merhaba, oturumunuz kapalıyken yakın zamanda Madde sayfasında değişiklikler yapmış olabileceğinizi fark ettim. Vikipedi'nin birden fazla hesap kullanımına dair politikası genellikle hem bir hesabın hem de bir IP adresinin aynı kişi tarafından kullanılmasına izin vermez ve bunu yapmak, hesabınızın engellenmesine neden olabilir. Ek olarak, oturum kapalıyken değişiklikler yaptığınızda IP adresiniz herkes tarafından görülebilir ve bu da başkalarının konumunuzu ve kimliğinizi belirlemesine yardımcı olabilir. Niyetiniz bu değilse, lütfen düzenlerken oturum açmayı unutmayın. Teşekkürler.
{{yk:uw-lyrics|Madde}} Şablon:Uw-lyrics
{{yk:uw-multipleIPs|Madde}} Dur simgesi Madde sayfasında yaptığınız gibiVikipedi'yi aksatmak için birden fazla IP adresi kullanmayın. Politikaları atlatmak veya engelleme ve yaptırımlardan kaçma girişimleri başarılı olmayacaktır. Vikipedi'de yapıcı bir şekilde katkıda bulunabilirsiniz, ancak son değişiklikleriniz geri alındı veya kaldırıldı. Vikipedi'yi aksatmaya devam ederseniz, başka bir bildirimde bulunulmaksızın değişiklik yapmanız engellenebilir.
{{yk:uw-paraphrase|Madde}} Telif hakkıyla korunan bir kaynağın benzer yorumlandığı görüldüğü için Madde sayfasına yaptığınız eklemeler kaldırıldı veya değiştirildi. Materyal, metinde açıkça atıfta bulunulduğu sürece, sınırlı alıntı uygundur. Bununla birlikte, kaynağına atıfta bulunulmayan uzun alıntılar, telif hakkı ihlali veya intihal teşkil edebilir ve bu tür içerikler, yasal nedenlerle Vikipedi'de barındırılamaz. Bilgi kaynağı olarak harici web sitelerini ve basılı materyalleri kullanabilirsiniz, ancak bir cümleyi alıp burada kullanamazsınız. Bu kısım çok önemlidir: kendi kelimelerinizle söyleyin.

Vikipedi, telif hakkı ihlallerini çok ciddiye alır ve sürekli ihlal edenlerin değişiklik yapması engellenebilir. Teşekkürler.

{{yk:uw-pinfo|Madde}} Dur simgesi Madde sayfasında yaptığınız gibiVikipedi'de katkıda bulunan diğer kişiler hakkında kişisel bilgi eklemeyin. Vikipedi, katkıda bulunan herkesin tamamen anonim kalma hakkına sahip olduğu ilkesiyle çalışır. Başka bir kullanıcı hakkında kişisel bilgiler vermek, Vikipedi'nin taciz politikası kapsamında kesinlikle yasaktır. Bu konudaki Vikipedi politikaları sıkı bir şekilde uygulanmaktadır ve değişiklikleriniz geri alındı ve/veya bastırıldı, çünkü bu tür bilgiler web aramalarında görünebilir. Vikipedi'nin gizlilik politikası, siz dahil her kullanıcının gizliliğini korumaktadır. Diğer kullanıcılarla alakalı kişisel bilgileri eklemeye devam etmek, değişiklik yapmanızın engellenmesine neden olacaktır.
{{yk:uw-point|Madde}} Şablon:Uw-point
{{yk:uw-removedlink|Madde}} Şablon:Uw-removedlink
{{yk:uw-socksuspect|SPI subpage}}

Kuklacılık yaptığınızdan şüpheleniliyor; bu birinin, birden fazla Vikipedi hesabını yasak amaçlarla kullandığınızdan şüphelenmesi anlamına geliyor. Eğer isterseniz Vikipedi:Denetçi isteği/Dava/SPI subpage sayfasından araştırmaya fikrinizi ekleyebilirsiniz. Teşekkürler.

{{yk:uw-upv|Madde}} Yapıcı katkılarınız takdir edilir ve şiddetle önerilir, ancak başka bir kullanıcının kullanıcı sayfasında yaptığınız son değişiklikler vandalizm olarak değerlendirilebilir.Özellikle Madde sayfasında yaptığınız değişiklikler, rahatsız edici sayılabilir. Genel olarak, başkalarının kullanıcı sayfalarını izinsiz değiştirmekten kaçınmak kibarca kabul edilir. Diğer kullanıcıların kullanıcı sayfasında değişiklik yapmak yerine lütfen alakalı konuyu kullanıcının mesaj sayfasında dile getirin ve kullanıcıların kendi sayfalarını değiştirmesine izin verin. Teşekkürler.
{{yk:uw-username|Reason}} Vikipedi'ye hoş geldiniz. Kullanıcı adınızın "Kullanıcı uyarı şablonları", Vikipedi'nin kullanıcı adı politikasına uygun olmayabileceğini fark ettim.  çünkü Reason Kullanıcı adınızın politikamızı ihlal etmediğine inanıyorsanız, lütfen buraya nedenini açıklayan bir not bırakın. Alternatif bir seçenek olarak, Özel:GlobalRenameRequest sayfasındaki formu doldurarak kullanıcı adı değişikliği talep edebilir veya yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Teşekkürler.
{{yk:uw-userpage|Madde}} Merhaba ve hoş geldiniz. Madde kullanıcı alt sayfanızın Vikipedi'nin kullanıcı sayfası yönergesine uygun olmayabileceğini fark ettim. . Kullanıcı sayfanızın yönergeyi ihlal etmediğine inanıyorsanız, lütfen bu mesaja nedenini açıklayan bir cevap verin. Alternatif olarak, söz konusu sayfanın bir hizmetli tarafından silinmesi için üst kısmına {{Sil|K1}} ekleyebilir veya basitçe sayfayı Vikipedi'nin kullanıcı sayfası yönergesine uyacak şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. Teşekkürler.

Tekli sorun bildirimleri[kaynağı değiştir]

Yazılan Görünen
{{yk:uw-2redirect|Madde}} Bilgi simgesi Madde sayfasında yaptığınız gibi sayfaları taşırken, lütfen çift yönlendirmeleri düzeltmeyi unutmayın. Bunlar okuyucu için yavaş ve hoş olmayan deneyimler oluşturabilir, sunucu kaynaklarını boşa harcayabilir ve sitenin gezinme yapısını kafa karıştırıcı hale getirebilir. Teşekkürler.
{{yk:uw-3o|Madde}} Şablon:Uw-3o
{{yk:uw-afcaddition|Draft changed}} Şablon:Uw-afcaddition
{{yk:uw-afcnc|User}} Şablon:Uw-afcnc
{{yk:uw-agf-sock|User}} Bilgilendirme simgesi

Merhaba Kullanıcı uyarı şablonları, Vikipedi'ye hoş geldiniz ve katkılarınız için teşekkürler. Değişiklikleriniz birden fazla hesap kullanıyor olduğunuzu veya Vikipedi dışındaki kişilerle-örneğin User (MesajKatkılarİstatistikler) gibi kullanıcılarla- koordine değişiklik yaptığınızı işaret etmektedir. Birden fazla hesapla ilgili politikamız genellikle buna izin vermez ve kötüye kullanımında kullanıcıların değişiklik yapması engellenebilir. Doğrudan veya başka bir kişinin yardımıyla birden fazla hesabı kullanıyorsanız, lütfen bu hesapları açıklayın. Teşekkürler.

{{yk:uw-aiv|Example}} Bilgilendirme simgesi

Kullanıcı engelleme taleplerinde Kullanıcı engel "Example" hakkında yaptığınız bildirim için teşekkürler. Vandalizmin bildirilmesi ve temizlenmesi Vikipedi'nin işleyişi için hayati önem taşır. Tüm kullanıcılar, vandalizmi geri almaya, yapanları uyarmaya ve durumu bildirmeye teşvik edilir, ancak bildirdiğiniz kullanıcı vandalizm yapmamış veya uygun şekilde ve yeterince uyarılmamamış gibi görünüyor. İyi niyetli ama yanlış yönlendirilmiş ya da faydasız değişikliklerle vandalizmin birbirlerinden farklı olduğunu lütfen unutmayın. Kullanıcıyı yeniden uyarın ve bu son uyarıdan sonra zarar vermeye devam ederse lütfen tekrar bildirin. Teşekkürler.

{{yk:uw-anew|Example}} Şablon:Uw-anew
{{yk:uw-archive}} Bilgi simgesi Merhaba. Görünüşe göre mesaj sayfanız oldukça uzamış ve arşivlenmesi gerekiyor. Genel olarak 75 KB'a yaklaşan mesaj sayfalarının arşivlenmesi önerilir ve mesaj sayfanız şu anda 9.4 KB. Boyutu büyük mesaj sayfalarının okunması ve yavaş bağlantılarda yüklenmesi zordur. Mesaj sayfanızı manuel olarak nasıl arşivleyeceğinizden emin değilseniz Vikipedi:Tartışma sayfasını arşivlemek sayfasına göz atabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen mesaj sayfanıza bir {{yardım edin}} bildirimi yerleştirin veya danışm masasına gidin. Teşekkürler.
{{yk:uw-articlesig|Madde}} Bilgilendirme simgesi Merhaba, Vikipedi'ye katkılarınız için teşekkürler. Madde maddesinde yaptığınız gibi bazı değişikliklere imzanızı eklediğinizi fark ettim. Bu sıkça yapılan hatalardan biridir ve muhtemelen şimdiden düzeltilmiştir. Lütfen maddelerdeki değişikliklerinizi imzalamayın. Yaptığınız değişikliklerin kaydı maddenin geçmişinde tutulmakta ve katkılarınıza burada atıf yapılmaktadır. Yani imzanızı sadece tartışma sayfaları ya da köy çeşmesi gibi sayfalarda, fikir alışverişlerinin daha rahat takip edilebilmesi için kullanmanız gereklidir. Eğer sayfa çeşitlerini ayırt edebilmek için yardıma ihtiyacınız varsa lütfen Vikipedi:Madde sayfasına göz atın. Katkılarınız için tekrar teşekkürler. Vikipedi'nin keyfini çıkartın!
{{yk:uw-articletodraft|Madde|Draft}} Şablon:Uw-articletodraft
{{yk:uw-autobiography|Madde}} Bilgilendirme simgesi Merhaba, Vikipedi'ye hoş geldiniz. Katkılarınızı takdir ediyoruz, ancak kendinizle ilgili bir Vikipedi maddesi yazmış gibi görünüyorsunuz. Vikipedi'de bir otobiyografi oluşturmak kesinlikle tavsiye edilmez ve oluşturursanız silinebilir. Lütfen bu konudaki rehberimize göz atın. Hayatta yaptığınız şey gerçekten dikkate değerse ve yaşayan insanlarla ilgili maddeler için belirlenen politikamız uyarınca doğrulanabiliyorsa, muhtemelen başka biri er ya da geç sizin hakkınızda bir madde oluşturacaktır. Kendinizle ilgili mevcut bir maddede değişiklik yapmak isterseniz, maddenin tartışma sayfasında bu değişiklikleri önerebilirsiniz. Lütfen Vikipedi'nin kişisel bir web alanı veya sosyal ağ sitesi değil, bir ansiklopedi olduğunu anlayın. Maddeniz zaten silinmişse ve silme işleminin hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bunu silme işlemini yapan hizmetli ile görüşün. Teşekkürler.
{{yk:uw-autocalc|Madde}} Şablon:Uw-autocalc
{{yk:uw-badcat|Madde}} Bilgilendirme simgesi {{ safesubst: #if: Madde | Madde maddesinde yaptığınız gibi b|B}}ir maddeye kategori eklemeden önce lütfen Vikipedi'nin kategorilendirme yönergeleri doğrultusunda madde konusunun eklediğiniz kategoriye ait olduğuna emin olun. Eklenen kategori daha önceden açılmış olmalı ve maddenin doğrulanabilir içeriğiyle desteklenmelidir. İlgili konu için yanlış olduğu düşünülen kategoriler kaldırılabilir. Teşekkürler.
{{yk:uw-badcsd|Page}} Page sayfasını hızlı silinmek üzere etiketlediğinizi fark ettim. Ancak sayfanın belirtilen kriteri karşılamaması nedeniyle etiketi sayfadan kaldırdım. Hızlı silinmek üzere sayfaları etiketlemeden önce lütfen hızlı silme politikasını tamamen okuyun. Teşekkürler.
{{yk:uw-badlistentry|Madde}} Şablon:Uw-badlistentry
{{yk:uw-badprodblp|Madde}} Şablon:Uw-badprodblp
{{yk:uw-biog-not|Madde}} Şablon:Uw-biog-not
{{yk:uw-blog|Madde}} Şablon:Uw-blog
{{yk:uw-coi|Madde}} Şablon:Uw-coi
{{yk:uw-columns|Madde}} Şablon:Uw-columns
{{yk:uw-controversial|Madde}} Şablon:Uw-controversial
{{yk:uw-copying|Article|to=Article2}} Şablon:Uw-copying
{{yk:uw-copying-nosource|Article copied to}} Şablon:Uw-copying-nosource
{{yk:uw-copyright-img|Image}} Şablon:Uw-copyright-img
{{yk:uw-c&pmove|Article|to=Article2}} Şablon:Uw-c&pmove
{{yk:uw-crystal|Madde}} Information icon Katkılarınız için teşekkürler. Madde sayfasında yaptığınız değişikliklerden biri, gelecekteki bir olayla ilgili spekülatif veya doğrulanmamış bilgiler içerdiği için geri alındı veya kaldırıldı. Lütfen gelecekteki olaylar hakkındaki bilgileri yalnızca doğrulanabilir olduklarında ve güvenilir kaynakları temel alarak ekleyin.
{{yk:uw-csd|Madde}} Şablon:Uw-csd
{{yk:uw-dab|Dab-page}} Şablon:Uw-dab
{{yk:uw-date|Madde}} Şablon:Uw-date
{{yk:uw-dated|Madde}} Şablon:Uw-dated
{{yk:uw-deadlink|Madde}} Şablon:Uw-deadlink
{{yk:uw-directcat|Madde}} Şablon:Uw-directcat
{{yk:uw-draftmoved|Page}} Şablon:Uw-draftmoved
{{yk:uw-editsummary|Madde}} Şablon:Uw-editsummary
{{yk:uw-elinbody|Madde}} Şablon:Uw-elinbody
{{yk:uw-english|Madde}} Şablon:Uw-english
{{yk:uw-firstname|Madde}} Şablon:Uw-firstname
{{yk:uw-flag|File}} Şablon:Uw-flag
{{yk:uw-fuir|File}} Şablon:Uw-fuir
{{yk:uw-guideline|Madde}} Şablon:Uw-guideline
{{yk:uw-hasty|Madde}} Şablon:Uw-hasty
{{yk:uw-italicize|Madde}} Şablon:Uw-italicize
{{yk:uw-lang|Madde}} Şablon:Uw-lang
{{yk:uw-linking|Madde}} Şablon:Uw-linking
{{yk:uw-minor|Madde}} Şablon:Uw-minor
{{yk:uw-preview|Madde}} Şablon:Uw-preview
{{yk:uw-refimprove|Madde}} Şablon:Uw-refimprove
{{yk:uw-salt|Madde}} Şablon:Uw-salt
{{yk:uw-selfrevert|Madde}} Şablon:Uw-selfrevert
{{yk:uw-sigdesign|Reason|Additional text}} Şablon:Uw-sigdesign
{{yk:uw-talkinarticle|Madde}} Şablon:Uw-talkinarticle
{{yk:uw-tilde|Madde}} Şablon:Uw-tilde
{{yk:uw-toppost|Madde}} Şablon:Uw-toppost
{{yk:uw-uaa|User}} Şablon:Uw-uaa
{{yk:uw-unattribcc|Madde}} Şablon:Uw-unattribcc
{{yk:uw-unreliable|Madde}} Şablon:Uw-unreliable
{{yk:uw-usertalk}} Şablon:Uw-usertalk
{{yk:uw-userspacenoindex|Page}} Şablon:Uw-userspacenoindex
{{yk:uw-vgscope|Madde}} Şablon:Uw-vgscope
{{yk:uw-warn|Madde}} Şablon:Uw-warn
{{yk:uw-wizard|Madde}} Şablon:Uw-wizard
{{yk:uw-wrongsummary|Madde}} Şablon:Uw-wrongsummary