Vikipedi tartışma:Vikipedist

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Vikiproje Vikipedi denemeleri (Taslak-sınıf, Orta-önem)
  VikiProje simgesi Bu proje, Vikipedi'deki Vikipedi denemeleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Vikipedi denemeleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   Taslak  Bu proje için herhangi bir değerlendirme yapmaya gerek yoktur.
   Orta  Bu proje Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   

  Vikipedist[kaynağı değiştir]

  Vikipedi ailesinde yeniyim , bunun için daha ayrıntılı yardım edebilirseniz mükemmel olur . Teşekkür ederim. İdeolog21 (mesaj) 15:12, 19 Şubat 2016 (UTC)

  Hoşgeldiniz İdeolog21. Ayrıntılı bilgi için bu sayfayı okumanızı tavsiye ederim. Vikipedi'de kullanılan ve anlamadığınız terimler için şu sayfayı okuyabilirsiniz. Politika ve Vikipedi işleyişini öğrenmek için ise size yolladığım mesajdaki mavi bağlantılara tıklayarak sayfaları okumanız gerekir. İlk başta zor gelebilir, lakin zamanla herşeyi öğreneceksiniz. Kolay gelsin. - OkanfanEvet benim? 16:21, 19 Şubat 2016 (UTC)

  Hiç güleceğim yoktu ama 900. 000 den fazla kullanıcı olmasına rağmen 200.000'den biraz fazla madde olması :) bir değişik Arkhangelsktr (mesaj) 16:08, 11 Nisan 2017 (UTC)