Vikipedi:VikiProje Kıbrıs

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Proje Portal Yapılacaklar Aletler Maddeler İş birliği Madde listesi Eş denetim Katılımcılar
VikiProje Kıbrıs
VikiProje Kıbrıs'a Hoş Geldiniz
Kısayol:

Vikiproje Kıbrıs, Vikipedi'de Kıbrıs, Kıbrıs Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için geniş ve ayrıntılı rehber oluşturmak için kurulmuş olan bir VikiProje'dir. Şu an proje dahilinde 800'ün üzerinde madde bulunmaktadır.

Hedefler:

Ne Yapabilirsiniz?

  • Herhangi Kıbrıs ile alakalı bir maddeyi değiştirebilir veya projeye ve tartışma sayfalarındaki tartışmalara katılabilirsiniz.
  • Resim içermeyen bir Kıbrıs maddesi bulduğunuzda, Resim istekleri listesine ekleyebilirsiniz.
  • Eğer herhangi bir şekilde katkıda bulunmak istiyorsanız; İstenen maddeler sayfasına bakabilirsiniz.

Yardımcı Şablonlar:

  • Eğer, bir Kıbrıs maddesi oluşturur, bulur veya Kıbrıs maddesine katkı yaparsanız, lütfen {{VikiProje Kıbrıs}} ya da kısaca {{VPKıbrıs}} şablonunu tartışma sayfasına yapıştırın, bu durumda madde otomatik olarak VikiProje Kıbrıs kategorisine eklenecektir. Projeye dahil olan maddelerin listesini bu sayfadan izleyebilirsiniz.
  • Eğer taslak bir madde bulursanız, henüz taslak olarak etiketlenmemişse, maddenin altına {{Kıbrıs-taslak}} şablonu ekleyiniz. Bu sayede otomatik olarak Kıbrıs taslakları kategorisine eklenecektir. Tabii bulduğunuz bu taslakları genişleterek bu projeye daha da katkıda bulunabilirsiniz.

Duyurular[kaynağı değiştir]

  • VikiProje Kıbrıs yeni bir proje olup, inşa aşamasındadır. Her konuda yoğun bir şekilde desteğinize ihtiyaç duymaktadır.