Vikipedi:Tanışma

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Berkay Abay 14 ocak 1998 tarihinde İzmir'in Eski Foça ilçesinde doğmuş olup bir teknede büyümüştür daha sonraki yıllarda ailesinin denize olan tutkunsundan dolayı yelken sporu ile tanışmıştır.Yelken sporuna 8 yaşında Foça Yelken Kulübü sporcusu olarak yarışmalara girmeye başlamıştır daha sonra ilk milli formasını 13 yaşında giyen Berkay artık bu sporu profesyonel hale getirmiştir ve ilerideki yıllarda laser 4.7 sınıfına geçip Balkan Şampiyonu ve Avrupa 3.sü ünvanlarını elde etmiştir ve son olarak Laser Radial sınıfına geçerek bir çok kez Türkiye çapında dereceler elde edip milli takımda yarışmaya devam ettmiştir.Günümüzdede yarışmaya devam eden Berkay hedefinin olimpiyatlarda yarışmak olduğunu söylüyor

[[ küçükresim ]]

POYRAZ ONUR ERDOĞAN[kaynağı değiştir]

15 AĞUSTOS 1982 Yılında Ankara'da dünyaya geldi. Çocukluk yıllarımı ailesi ile birlikte Çankaya ilçesinde geçirdi, ilkokul yaşamını da aynı ilçede bulunan Turhan fevzi İlköğretim Okulu'nda okudu. Lise yıllarını Dikmen Lisesinde okudu .. Atatürk ilke ve İnkılâp'larına bağlılığı ve aşı başlı oluşu toplumun bir çok kesimini rahatsız etti hakkında açılan 13 siyasi davada avukat istemedi kendi savunmasını kendi yaptı hepsi bereaat'le sonuçlandı..


Facebook : https://m.facebook.com/home.php (Her zaman açık olmayabilir.) Bu imzasız yazı Poyrazran (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Sadece biyografinizi değil, ansiklopedik maddeler de yazmanızı bekleriz.--i.e.msj 14:21, 28 Şubat 2014 (UTC)

Abdullah Temiz[kaynağı değiştir]

11.03.1999 yılında dünyaya geldim. 7 yaşında Diyarbakır Şehit Polis Mehmet Elçin İlköğretim Okul'unda öğrenimine başladım. İyisiyle ve kötüsüyle 8 yılını da bahsettiğimiz okulda bitirdim. 2012-2013 yılında mezun oldum. Ortaöğretimime ise Diyarbakır Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinde başladım. Futbola merakım olup, sıkça da oynarım. Kaleci pozisyonun da oynarım. Kendime örnek aldığı kaleciler Fernando'dur. Bu imzasız yazı Abdullah.temiz (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Sadece biyografinizi değil, ansiklopedik maddeler de yazmanızı bekleriz.--i.e.msj 14:21, 28 Şubat 2014 (UTC)

Burak Buğra[kaynağı değiştir]

AÜHG öğrencisiyim. Hayatımda etkili şehirler: Kırşehir, Bandırma, Balıkesir ve Ankara'dır. Çok yararlı bir çalışma olduğuna inandığım bu siteye gönüllü yardım etmeye ve ilgili olduğum konularda (türkü, saz, hukuk, aktüel) bilgi vermeye çalışacağım. Burak bugra (mesaj) 21:19, 15 Şubat 2014 (UTC)

Sadece biyografinizi değil, ansiklopedik maddeler de yazmanızı bekleriz.--i.e.msj 14:21, 28 Şubat 2014 (UTC)

Alperen Sarı[kaynağı değiştir]

Ben Alperen Sarı. Blogger ve şarkıcıyım. 14 yaşında olmama rağmen çok sosyalim Bu imzasız yazı 78.172.40.20 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Sadece biyografinizi değil, ansiklopedik maddeler de yazmanızı bekleriz.--i.e.msj 14:21, 28 Şubat 2014 (UTC)

Baxemsê ji bajar (Êlih) dûratî 50 km ye li qezaya qûbînê gûndeki ji eşira elika'na nezî 350 kes lê dijîn navê melaye wa mele monîrê gûhêrêyîye kevirêwa pirin qesra wa heye navê wê qesra baxemsêye dûvrejî kevrÊ bûkê hye nÊzîkî 56 km dirêje

--88.252.164.147 17:32, 6 Nisan 2014 (UTC)

Merhaba ismim Yağmur,lise öğrencisiyim.Vikipedi'yi Google aracılığı ile buldum ve ben de siteye katkıda bulunmak istedim.

Yagmuryksl (mesaj) 19:53, 27 Haziran 2014 (UTC)

Mücahid[kaynağı değiştir]

ben mücahid karahan. insanları bilgilendirmek ve onlara aradığı kelimeleri öğrenmeleri için yardımcı olmak istiyorum . amacım budur . herkese merhaba :D Mckarahan5 (mesaj) 19:45, 25 Kasım 2014 (UTC)

Neçirvan Başak[kaynağı değiştir]

2 Ekim 2002'de doğan Neçirvan Başak dünyanın en mükemmel insanlarına aday olarak gösteriyor.derslerin'de inanılmaz bir başarı inanılmaz bir futbolcu inanılmaz bir dövüşçü çevik,zeki,cesaretli ama duygusal bir özelliğe sahiptir

merhaba arkadaşlar[kaynağı değiştir]

wikipedi de konu sayfa kişi bilgileri nasıl girilir yardım Radyoteknolog (mesaj) 16:57, 3 Haziran 2015 (UTC)

7 Eylül 2002 tarihinde Muş iline bağlı Malazgirt ilçesinin Gülkoru köyünde doğdum. 5. sınıfa kadar orada okudum. Babamın işi yüzünden Edirne ilinin Keşan ilçesine taşındık. 6. sınıfta şiir yazmaya yöneldim. Ve şuan Sevinç Üzüntüleri adlı şiir kıtabım basıma çıktı. Şiir, masal, roman, hikaye, deneme ve benzeri şeyler yazmaya devam ediyorum.

Bedran Şaş (mesaj) 13:45, 8 Haziran 2015 (UTC)

sizden bir xahiş[kaynağı değiştir]

Çox gözel açığlamısınız sadece biz bildiyimiz şeyleri başqalarına haradan çatdirağ?--hemis (mesaj) 21:21, 7 Ocak 2016 (UTC)

Vikipedi, özgür ansiklopedi yetkilileri ben size doğru ve düzgün kolay anlaşılır şekilde bilgiler hazırlamanızdan dolayı sonsuz teşekkürlerimi ve dualarımı gönderiyorum başarılarınızın devamını ve sağlıklar dilerim.

Tanışma...[kaynağı değiştir]

Sular hep aktı geçti
Kurudu vakti geçti
Nice han, nice sultan
Tahtı bıraktı geçti
Dünya bir penceredir
Her gelen baktı geçti

Yunus Emre

Ömer ODACI 23:44, 21 Mart 2016 (UTC)

instagram : dzhuneyt_