Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Tuana Öztürk

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. -- Dr. Coalmesaj 19.04, 7 Şubat 2021 (UTC)

Tuana Öztürk[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK
Tartışma için öngörülen süre dolmuştur. (yenile)
Tartışma için öngörülen süre dolmuştur. (yenile)

Kayda değerliği konusunda tartışılması için SAS’a taşınmıştır. Cohephysics 💬 14.09, 22 Ocak 2021 (UTC)

Yorum Yorum: Beşiktaş A Takımla bir çok maça çıkmış ama kariyeri ile ilgili kaynak bulamadım. BJK resmi sitesinde hala Genç Kız Takımı'nda forma giydiği görünüyor. --BirazdangelicemMsj 14.21, 22 Ocak 2021 (UTC)

  • Usul gereği hızlı kalsın. Silinmesi için bir argüman sunulmamış. Yeni madde devriyeliğinde emin olunamayan durumlar dışında SAS kayda değerlik tartışmaları için bir platform olarak kullanılmamalı. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 20.16, 22 Ocak 2021 (UTC)
  • Silinsin Silinsin Hakkında bağımsız ve güvenilir bir kaynak yok. BJK'nin kendi sitesinde Genç Kız Takımı'nda olduğu yazıyor. Burada ise 2019/20 sezonunda Beşiktaş'ta oynadığı bilgisi verilmiş ama bu bilgi doğru değil. Bahsi geçen sitede 2019/20 Beşiktaş A Takımı'nda gözüktüğü için böyle bir bilgi verilmiş. Bulunduğu takım itibariyle Türkiye Voleybol Federasyonu'nun altyapı liginde oynuyor olabilir. Bu da kayda değerlik kriterlerini sağlamıyor.--EmreOsm95 (mesaj) 07.27, 29 Ocak 2021 (UTC)
  • Mademki usul üstünden değerlendirilmiyor, esas olarak da kalsın. Bu örnekte olduğu gibi Sultanlar Ligi'nde oynadığından VP:KİŞİ kriterini karşılıyor. @EmreOsm95, orada belirttiğiniz görüş doğrultusunda yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 10.31, 29 Ocak 2021 (UTC)
Yorum YorumYukarda belirttiğim gibi, Sultanlar Ligi'nde oynadığına dair bir bilgi bulamadım. Eğer profesyonel ligde oynasaydı kayda değerlik kriterlerini sağlardı. Verdiğiniz örnek ile bu oyuncu bu açıdan uyuşmuyor.--EmreOsm95 (mesaj) 12.01, 29 Ocak 2021 (UTC)
  • Sultanlar Liginde bir çok maçta kadroda yedek olarak (parantez içinde yazılmış) forma giymiş. Zaten voleybol gibi bir takım oyununda bunca maça yedek çıkıp bir dakika bile oynamaması mümkün gözükmüyor fakat zaten federasyonun resmî sitesinden erişilen bu kaynakta ve aynı maçla ilgili bu kaynakta ilk altı içinde olduğu da görülebilir. Başka maçları incelemedim. Şu durumda VP:KİŞİ’nin Sporcular kısmının 1. maddesi gereğince hızlı kalması gerektiği kanaatindeyim. chansey mesaj? 20.58, 3 Şubat 2021 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.