Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Töre (dergi)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. --Superyetkinileti 14.25, 22 Temmuz 2021 (UTC)

Töre (dergi)[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK
Tartışma için öngörülen süre dolmuştur. (yenile)
Tartışma için öngörülen süre dolmuştur. (yenile)

Kayda değerlik kriterlerini karşılayacak bağımsız ve güvenilir kaynak bulunmamakta. ×Elvorixmesaj 07.47, 11 Temmuz 2021 (UTC)

  • Kalsın Kalsın Eski bir dergi olmasından dolayı basım-evleri ve satıcıların dışında eski veya yeni kaynak bulması sorunlu olabilir, ancak varlık olarak kayda değer olmadığını düşünmüyorum. Melissadilara (mesaj) 15.58, 11 Temmuz 2021 (UTC)
    @Melissadilara Cümlenizde bir anlaşılmazlık söz konusu, KD mi değil mi? Neredeyse hiç bir kaynak bulamadım. ×Elvorixmesaj 17.12, 11 Temmuz 2021 (UTC)
    Sanırım çift zıt anlamdan dolayı karıştı, kayda değer diye düşünüyorum @Elvorix :). Benim denk geldiğim bir kaç kaynak: k1, k2, eh işte k3, eski hali k4 ve kaynak olarak kullanılmış k5. Yeni müdahil oluyorum SAS olaylarına, eksik değerlendirme yapabilirim, bilgilendireyim. Sevgiler Melissadilara (mesaj) 17.45, 11 Temmuz 2021 (UTC)
@Melissadilara, kaynaklar için teşekkürler. Bu kaynakta kaynakça kısmında Vikipedi yazıyor. Bu kaynak kişinin biyografisinde dergide yazar olduğu geçmiş, dergiden bahsetmiyor, kayda değerliğe bir etkisi yok.
Fakat bu kaynak ve bu kaynak kayda değerlik kriterlerini kanıtlar nitelikte. Diğer kullanıcılarında görüş belirtmesini bekleyelim. ×Elvorixmesaj 18.00, 11 Temmuz 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Maddeye eklediğim kaynakların kayda değerliği ispatladığı kanaatindeyim.--NanahuatlEfendim? 19.59, 11 Temmuz 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Mecmuanın eski olmasından dolayı hakkında pek kaynak bulmak mümkün değil ancak bu hiç bulunmayacağı anlamına gelmiyor. Emine Işınsu ismi ile mecmuanın ismini birlikte aratırsak Melissadilara'nın gösterdiklerine ek olarak yeterli düzeyde kaynak bulabiliyoruz. Bu kaynaklardan bazıları yetersiz olsa da bazıları kayda değerliği sağlayabilecek yeterlilikte. Leaply 💬 14.39, 14 Temmuz 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın online kaynak bulmak zor, ancak doğrunabilik kapsamında değerlendirebilecek siteleri, mevcut ekli kaynakları değerlendirdiğimde kalması gerektiği yönünde bir görüş bildiriyorum. --Assyrtiko (mesaj) 06.00, 22 Temmuz 2021 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.