Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mustafa Gözel

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayınız.

SAS tartışması sonucunda sayfanın silinmesi yönünde karar verilmiştir. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 00.43, 12 Haziran 2021 (UTC)

Mustafa Gözel[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK
Tartışma için öngörülen süre dolmuştur. (yenile)
Tartışma için öngörülen süre dolmuştur. (yenile)

Kayda değerliği konusunda değerlendirilmesi için SAS'a taşınmıştır. Sakhalinio (mesaj - e-posta) 21.22, 30 Mayıs 2021 (UTC)

  • Silinsin Silinsin Kayda değerliğini gösteren bağımsız ve güvenilir kaynaklar yok.--EmreOS (mesaj) 08.45, 3 Haziran 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Kayda değerliği aşikar. Muadillerinin (Parti Genel Başkan Yardımcısı) sayfaları mevcut.-- Bu imzasız yazı Arlega (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 11.50, 4 Haziran 2021 (UTC) Arlega (mesajkatkılar), bu konu dışında neredeyse hiçbir katkıda bulunmamıştır.
  • Yorum Yorum "Muadillerinin sayfaları mevcut" yeterli bir neden değil, aksine hatalı akıl yürütme. Hakkında zamana yayılmış bir şekilde bağımsız ve güvenilir kaynaklar olması gerekiyor. Ayrıca kitap yazmış olmak, dernek kurmak, akademik yayın yapmak da tek başına kayda değerlik kriterlerini sağlamıyor. Hakkında çıkmış ciddi bir haber yok. Televizyona da çıkmış olması yeterli değil. Lütfen Vikipedi:Kayda değerlik ve Vikipedi:Kayda değerlik (kişiler) maddelerini okuyun.--EmreOS (mesaj) 19.29, 4 Haziran 2021 (UTC)
  • Yorum Yorum "Kişiler İçin Kaydadeğerlik Kriterleri"nin "Siyasetçiler" kısmına göz atmanızı rica ediyorum. Sayfa düzenlemesi eksiksiz olmayabilir. Ya da kaynak oluşturmada katkı sağlanabilir. Ama ulusal çapta mevkisi bulunan bir siyasetçi Kaydadeğerlik Kriterini sağlamıyor demek yanlış olur. Bu imzasız yazı Arlega (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 23.09, 4 Haziran 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Ulusal siyasetçi kimliği kaydadeğerlik kriterini karşılıyor. Gereksiz bir tartışma olmuş Bu imzasız yazı Eminucer (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 16.47, 7 Haziran 2021 (UTC) Eminucer (mesajkatkılar), bu konu dışında neredeyse hiçbir katkıda bulunmamıştır.
  • Silinsin Silinsin Kayda değer olduğunu ispat edebilecek bağımsız ve güvenilir kaynaklar olmadığı kanaatindeyim. Kaynaklar ya kendi sitesi ya da çalıştığı kurumlar.--NanahuatlEfendim? 18.18, 7 Haziran 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Bagimsiz kaynaklar eklenmis. Kayda degerlik kriterlerini karsiliyor. Bkz. kayda degerlik kriterleri; siyasetciler. Bu imzasız yazı AhmetSD (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 10.10, 10 Haziran 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Kisiler icin kayda degerlik kriterleri - Siyasetçiler kismi su sekilde

'Uluslararası, ulusal veya il/eyalet düzeyinde mevkiye sahip olmuş siyasetçiler; ve ulusal, il/eyalet yasama organlarının şimdiki ve geçmiş üyeleri. Basında önemli derecede kendisinden bahsedilmiş mahallî siyasetçiler. Mahalli düzeyde seçimle başa gelmiş olmak kayda değerliği garantilemez.' dolayisiyle soz konusu sayfa kayda degerlik kriterlerini yeterince karsilamakta. Bu imzasız yazı Eneskucuky (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 10.14, 10 Haziran 2021 (UTC)


Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.