Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/MediaCat (2. aday gösterme)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

MediaCat[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK
Tartışma; 12 saat ve 39 dakika sonra kapatılabilir. (yenile)
Fikir birliği sağlanamamışsa ek süre verilmeli ve 5 gün, 12 saat ve 39 dakika sonra kapatılmalıdır. (yenile)

Vikipedi:Kayda değerlik (organizasyonlar ve şirketler) bölümünde belirtildiği gibi 3. derece güvenilir kaynaklar. Gösterildiği kaynaklara PR hizmeti sunduğu (referanslar ve yazarlar kısmı) ve aralarında maddi ilişki olduğu çok açık. Vikipedi bir reklam veya algı aracı değildir. Böyle şirketlerede yer vermemeiz gerektiği kanaatindeyim. Yoksa ciddi derecede emsal çıkacaktır. --Lucky Lucianom 07.39, 19 Şubat 2021 (UTC)

  • Önceki silinme adaylığı için belirttiğim görüşlerim hala geçerli, kalsın diyorum. İçerik tabii ki elden geçirilebilir ancak konu kayda değer. —Khutuckmsj 14.20, 19 Şubat 2021 (UTC)
  • Symbol speedy keep.svg Hızlı kalsın Gerekçeyi anlamlandırabilmiş değilim. "Vikipedi:Kayda değerlik (organizasyonlar ve şirketler) bölümünde belirtildiği gibi 3. derece güvenilir kaynaklar" denilmiş, sorun nedir? "... aralarında maddi ilişki olduğu çok açık" denilmiş, bence açık değil ama o zaman Galatasaray tarihi yazan bir yazar da ya da genel anlamda ticari kaygı taşıyan hiçbir eser kaynak olarak kabul edilmemeli. "Böyle şirketlerede yer vermemeiz gerektiği kanaatindeyim" denilmiş, madde şirketi konu almıyor :) "Böyle şirket" ile ne kastedildiğini de anlayamadım. Önceki adaylık sırasında kayda değerliğini ispat edecek yeteri kadar bağımsız ve güvenilir kaynak eklendiği kanaatindeyim.--NanahuatlEfendim? 18.17, 19 Şubat 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Sayfanın reklam amacıyla değil, bilgi veren bir şekilde olduğu görüşündeyim. Ayrıca alanında Türkiye'de bilinen ve etkili bir dergi olduğunu düşünüyorum. Verdiği Felis Ödülleri ve yaptığı Lovemarks araştırması ile etkili bir dergi.--EmreOsm95 (mesaj) 08.34, 23 Şubat 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın MediaCat, sektörde olan çoğu kişinin kulak aşinalığı ve bilgisi olduğu bir oluşum, ayrıca verilen ödüller vb. şeylerden dolayı bence KD'dir. --Jelican9💬 08.56, 23 Şubat 2021 (UTC)
  • KD olduğunu düşünüyorum. kalsın.-thecatcherintheryeileti💬 18.59, 25 Şubat 2021 (UTC)