Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hipokrat Yemini

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. --Superyetkinileti 19:54, 29 Ekim 2017 (UTC)

Hipokrat Yemini[kaynağı değiştir]

(Kaynak ara: "Hipokrat Yemini"haber • kitap • akademik • JSTOR • özgür resimler)

İçeriğin şu haliyle Vikikaynak'a taşınması gerektiğini (zaten Vikikaynak'ta istenilen maddelerden biri) düşünüyorum, bu yüzden sizlerin görüşlerinizi de almak isterim.--MerhabaNe yapabilirim? 09:09, 16 Ekim 2017 (UTC)

  • Yorum Yorum Vikikaynak'ta bu maddeyi açmak lazım, Vikipedi'de ise yeminin tarihçesini de içeren bir madde olması gerek diye düşünüyorum. Bu kapsamda maddeyi geliştirebilirim. --KediÇobanı🐈 09:39, 16 Ekim 2017 (UTC)
Haklısınız, açmak lazım. Ancak sizlerinde bildiği üzere, Hipokrat'ın yaptığı asıl yeminin yanı sıra, Türkiye'deki sürüm birbirinden farklıdır. Bu yüzden Vikikaynakta, Hipokrat Yemini (Türkiye) gibi bir sayfayı da açmayı planladığımı da belirtmiş olayım. Tabii bu içerik yine aynı sayfada, yeminin diğer sürümleri, gibi bir isimle alt başlık olarak verilebilinir.--MerhabaNe yapabilirim? 10:59, 16 Ekim 2017 (UTC)
Çok isabetli düşünmüşsünüz Merhabaviki, öyleyse vikipedi maddesi olan kısmı ben geliştirmeye başlıyorum. --KediÇobanı🐈 13:21, 16 Ekim 2017 (UTC)
  • Kalsın Kalsın istenilirse yeminin tam metni vikikaynakta açılabilir. Maddesinin silinmesi için mantıklı bir sebep bulunmuyor. --Maurice Flesier message 07:54, 28 Ekim 2017 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.