Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Bitter Dergi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. chansey mesaj? 21.08, 4 Temmuz 2020 (UTC)

Bitter Dergi[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · FENS · JSTOR · NYT · VK

5 gündür kontrol bekliyor, Kayda değerliğinin tartışılması gerekçesiyle. --pαrαdσkѕmαn ϟ bi' mesaj? 10.52, 30 Haziran 2020 (UTC)

  • Yorum Yorum Maddeye kayda değerlik şablonu ekleyen olarak, kayda değer olmadığını düşünüyorum. --Hustle77¿aquí estás?💬 11.43, 30 Haziran 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Hakkinda maddede eklenebilecek kayda deger kaynaklar eklenmis bile. Karar yerine IHA kaynagi basli baslina yeterli, ikisi de ayni zaten, onu cikarttim. Macaristan'da bir kanalda kendi adiyla magazin programi yapiliyor. ISNN'ler dis baglantilara aldim ve birkac duzenleme yaptim. Kayda deger.--Can Je suis là 16.24, 30 Haziran 2020 (UTC)
  • Yorum Yorum Maddeyi ekleyen olarak kayda değer olduğunu düşünüyorum. Derginin Macaristan ve Avusturya yayınları ortak ISSN numarası kullandığı için tek ISSN eklendi. Maddede denildiği gibi Türkiye'nin uluslararası ilk dergisi olduğundan kayda değerlik kriterini karşılıyor. --Kullanıcı:Turan3068 12.56, 2 Temmuz 2020 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.