Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Alparslan Özmol

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayınız.
Sonuç: SAS tartışması sonucunda sayfanın silinmesi yönünde karar verilmiştir.KD'liği ortaya konulamamış.Vikiçizer (mesaj) 18:15, 1 Kasım 2016 (UTC)

Alparslan Özmol[kaynağı değiştir]

(Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK)

KD degil sanki. Ne dersiniz? E4024 (mesaj) 15:35, 23 Eylül 2016 (UTC)

  • Kalsın Kalsın --II. Niveles (mesaj) 18:08, 23 Eylül 2016 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Eğlence sanatçıları kapsamında KD olduğunu düşünüyorum.--Muratero 18:56, 23 Eylül 2016 (UTC)
  • Silinsin Silinsin "Eğlence sanatçıları kapsamında KD olduğu"nu tartisabilmek icin once genel kayda degerlik testini gecmesi gerek. Anlasilmayan birsey varsa tatil bitip bilgisayarima kavusunca anlatirim, cepten yazmak zor oluyor. --E4024 (mesaj) 10:53, 24 Eylül 2016 (UTC)
Hah, unutmuşum! Şunu demek istiyorum: "Özel kural genel kuralı geçer" konusu değil bu. Örneğin şarkıcının iki albümü varsa ve biz bu iki albümün "doğru düzgün" müzik firmalarından çıkmış olması gerektiğini şart koşmuş isek, VP:ÖAY temel ilkesi uyarınca, hem o iki albümün varlığının hem de onları çıkartan şirketlerin güvenilir kaynaklara dayanılarak gösterilmesi lazım. Bu "ilave" bir talep değil, işin doğası gereği. Burada herkes kendi maddesini, kankasının maddesini, müvekkilinin pardon müşterisinin maddesini yapıyor. Ben nereden bileceğim o albümlerin varlığını, onları çıkaran firmaları, ya da oynanılan "önemli roller"i. Hepsi kaynak gerektirir, "güvenilir kaynak". --E4024 (mesaj) 14:33, 1 Kasım 2016 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız.