Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Şablon:Fatih ilçesi Eminönü mahallesindeki tarihi yerler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda bir fikir birliğine varılamamıştır.--Théoden ileti 15:01, 1 Aralık 2013 (UTC)

Şablon:Fatih ilçesi Eminönü mahallesindeki tarihi yerler[kaynağı değiştir]

(Kaynak ara: "Fatih ilçesi Eminönü mahallesindeki tarihi yerler"haber • kitap • akademik • JSTOR • özgür resimler)

"Tarihi" sıfatı kişisel yorum içerir ve kullanılmaması gerekir. Bir yapı, her türlü geçmiş zamanda yapıldığından o yapı tarihi sıfatını alabilir farklı kişilerce. Milattan önceki döneme ait bir yapı ile 1800'lere ait bir yapı, aradaki yüzyıllarca farka rağmen farklı kişilerce tarihi olarak nitelenebilir. Ben bu veya benzer şablona, tarihi gördüğüm bir yapıyı eklerim, başkası benim eklediğimi tarihi olarak görmez ve çıkartır. Kişisel yorumlara bu şekilde açık bir şablonun uygun olmayacağını düşünüyorum.--RapsarEfendim? 06:55, 24 Ekim 2013 (UTC)

Benzer sablonlar var aslında ama belki digerlerinin isminde 'tarihi' gecmiyor olabilir. Onemli ve gerekli bir sablon bence. Hemen silelim yok edelim demek yerine 'turistik yerler' ya da 'en cok ziyeret edilen yerler' gibi bir isimle degistirilmesini teklif ediyorum. --95.0.37.234 07:30, 5 Kasım 2013 (UTC)Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.