Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/İdil Elveriş

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayınız.

SAS tartışması sonucunda sayfanın silinmesi yönünde karar verilmiştir. --Théoden ileti 14:59, 21 Mayıs 2016 (UTC)

İdil Elveriş[kaynağı değiştir]

(Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK)

Kayda değerlik. N.N P&S (mesaj) 03:15, 29 Mart 2016 (UTC)

Kalsın Kalsın Kaynakça geliştirildi. Maddeye konu olan akademisyen hakkında pek çok güvenilir, bağımsız, ikincil kaynakta bilgi mevcut. Kayda değerlik kriterleri karşılanıyor.--Başak (mesaj) 21:17, 29 Mart 2016 (UTC)
Verdiğiniz güvenilir kaynakların çoğunda doğrudan adı geçmiyor liste şeklinde adı bir kaç kez geçmiş. Sizce bunlar KD olması için yeterli mi ? --N.N P&S (mesaj) 12:17, 2 Nisan 2016 (UTC)

Yorum Yorum Başak'a katılıyorum.Ha bu arada N.N P&S senin şifren mi çalındı?--Kapıyıaç (mesaj) 12:22, 2 Nisan 2016 (UTC)

İçerik üzerine yorum yap diğer şeyler için mesaj atarsın. --N.N P&S (mesaj) 12:25, 2 Nisan 2016 (UTC)
  • Silinsin Silinsin An itibarıyla maddede 5 kaynak var. Teki çalıştığı üniversite olan Bilgi Üniversitesi Yayınları sitesi, ikisi kendisiyle yapılan röportaj, teki kendi yazısının yanında yer alan (oto)biyografisi. Bağımsız tek bir kaynak var gibi gözüküyor şu an maddede. Ben de bağımsız ve güvenilir kaynaklara rastlayamadım. Kayda değer olmadığını düşünüyorum bu koşullar altında.--RapsarEfendim? 04:18, 1 Mayıs 2016 (UTC)
  • Silinsin Silinsin Yaptığım aramada, öne çıkan tek yönünün oluşturduğu hastag olduğunu gördüm. Bu nedenle televizyona da çıkmış. Ama kayda değerlik popülerlik değildir. Bir akademisyen olarak kendisini kayda değer kılan herhangi bir kaynağa rastlamadım. Medya yönü de aynı şekilde. Herhangi bir kayda değer makamda da bulunmamış. Yeterli kaynak takviyesi ile ispatlanmadıkça kayda değer değil diye düşünüyorum.--Çalıştayileti 18:07, 12 Mayıs 2016 (UTC)
  • Silinsin Silinsin --Niveles (mesaj) 22:24, 19 Mayıs 2016 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.