Vikipedi:Seçkin resim adayları/Arşiv/Ağustos 2013

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Bu, bir seçkin resim adaylığının arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayın. Konuyla ilgili yorumlarınızı resmin tartışma sayfasına ekleyebilirsiniz. Bu sayfada herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.
Bu resim, Vikipedi topluluğunca, Seçkin Resim olmaya layık görülmemiştir.

--i.e.msj 16:31, 28 Ağustos 2013 (UTC)

Tekerlekli sandalye basketbolu[kaynağı değiştir]

Tekerlekli sandalye basketbolu, pratikte tekerlekli sandalyeli kişiler tarafından oynanan basketbol sporu olup, büyük engelli sporları arasında yer aldığı kabul edilmektedir. Fotoğrafta, 2012 yılı EuroLeague'in ilk turunda Toulouse Invalides Club (kırmızı) ve Elecom Sport Roma (beyaz) oyuncuları tarafından oynanan bir basketbol maçı görülmektedir.
Gerekçe
İngilizce Vikipedi'de günün resmi seçilmiş olmasının yanı sıra, Tekerlekli sandalye basketbolu ile ilgili sayfanın geliştirilmesine bile katkıda bulunabileceği için.
Resmin dahil olduğu maddeler
Tekerlekli sandalye basketbolu
Üreten
Fotoğraf: Pierre-Selim
Aday gösteren
i.e.msj
Sergi sayfası
Vikipedi:Seçkin resimler/Diğer hatta Vikipedi:Seçkin resimler/Spor bölümü de açılarak, açılacak bölüme de eklensin.

Destek Desteki.e.msj 08:05, 23 Temmuz 2013 (UTC)

  • Yorum Yorum Resim hem kaliteli hem de maddesine büyük değer katıyor bence. Ancak altyazıda yer alan ve az önce eklediğim iki takım maddesi formalite için açılmalıdır (SR altyazılarında kırmızı bağlantı olmuyordu değil mi?).--RapsarEfendim? 10:28, 23 Temmuz 2013 (UTC)
  • Karşı Karşı Carrefour mu yazıyor arkada? - Lubunya 13:31, 31 Temmuz 2013 (UTC)
  • Yorum Yorum Sporcuların üzerinde de yazıyor o yazı. Karşı oy verme nedeniniz bir marketi mi bağlı yani?--i.e.msj 19:13, 31 Temmuz 2013 (UTC)
Yok artık...--RapsarEfendim? 21:49, 31 Temmuz 2013 (UTC)
  • Cevap Cevap - var artık; burada Vikipedi'nin en iyi çalışmalarına seçkin ünvanını veriyorsak; reklam bandrolü olan bir bir resim; Lubunya içim 1- gözü okşamıyor, 2- iyi bir çalışma olabilir ancak mükemmel değil. - Lubunya 11:00, 1 Ağustos 2013 (UTC)
  • Çekimser Çekimser Ansiklopedik değer olarak yeterli ve oyuncular çok iyi görüntülenmiş. Ancak fotoğrafın arka planı kompozisyon anlamında temiz değil. Bu nedenle çekinserim. Sadrettin mesaj 21:22, 9 Ağustos 2013 (UTC)
Sadrettin, arka planın hiçbir zaman temiz olamayacağını düşünüyorum, çünkü bu bir maç ve ne yaparsak yapalım düzgün bir kompozisyon elde edilemez bence. Yeteri kadar teknik bilgiye sahip değilim; ama en doğru kompozisyon olduğunu düşündüğüm durum, arka kısımda potanın ortalanmış olmasıyla çekilen fotoğraf olmalı. Bu çekimde dahi seyircilerin veya arkadaki reklamların bir kısmı gözükür :) Sen nasıl bir arka plan komp. isterdin?--RapsarEfendim? 22:49, 9 Ağustos 2013 (UTC)
Ben o balkona takıldım. Maçla çok ilgisiz görünüyor. Mesela arkaplan tamamen seyircilerden oluşabilirdi. --Sadrettin mesaj 23:12, 9 Ağustos 2013 (UTC)
O balkon mecburen var, sahayı yanlamasına çeksek de balkon değil de duvar gözükürdü :) Salon ufak kapasiteli belli ki, o balkonun hizasında en üst koltuklar vardır. Bu arada kadın-erkek karışık mı oynuyormuş? Bilmiyordum ben.--RapsarEfendim? 23:17, 9 Ağustos 2013 (UTC)
Bu, bir seçkin resim adaylığının arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayın. Konuyla ilgili yorumlarınızı resmin tartışma sayfasına ekleyebilirsiniz. Bu sayfada herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.