Vikipedi:Seçkin madde adayları/Arşiv/Aralık 2009

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Bu, bir seçkin madde adaylığının arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayın. Konuyla ilgili yorumlarınızı maddenin tartışma sayfasına ekleyebilirsiniz. Bu sayfada herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.
Bu maddenin "seçkin madde" statüsüne alınması konusunda, Vikipedi topluluğunca fikir birliğine varılamamıştır.--İnfoCan 17:43, 16 Aralık 2009 (UTC)

Michael Jackson[kaynağı değiştir]

Madde oldukça güzel hazırlanmış kırmızı bağlantı yok denecek kadar az,maddede Michael Jackson hakkında yeteri kadar ansiklopedik bilgi var.Görsel ve kaynak anlamında da yeterli bu yüzden maddenin SM olması gerekli diye düşündüm bu yüzden adaylığa koydum. Drlp ileti 20:11 17 Kasım 2009 (UTC)

  • Destek Destek Maddenin SM olması görüşündeyim. --Drlp ileti 20:15 17 Kasım 2009 (UTC)
  • Destek Destek Bence kriterleri karşılıyor. --Captain BradleyMesaj Sayfamİyi Vikilemeler. 07:24, 18 Kasım 2009 (UTC)
  • Karşı Karşı Uğraşanların eline sağlık fakat maddede hala eksikler var. Teker teker eksikleri de yazabilirim ama fazla uzağa gitmeye gerek yok, Jackson'ın İngilizce'deki maddesine bakılırsa bizdeki kapsamın yetersiz olduğu görülecektir. Güzelonlu (mesaj) 09:29, 25 Kasım 2009 (UTC)
  • Karşı Karşı Maddenin uzunluğuna göre yeterince görsel ve işitsel içerik ve kaynakla desteklenmiş fakat seçkin bir madde için bu kadar metin gerçekten az. Sayfanın üçte birini kaplayan diskografi tablosu çıkarıldığında madde kısacık kalıyor. İngilizce Vikipedi'de bu kadar çevirilebilecek içerik varken bunu seçkin seçkin madde seçmemiz yanlış olur.Bu imzasız yazı Kıdemli (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 30 Kasım 2009-13:44
  • Çekimser Çekimser - Biraz daha geliştirilebilirse olacak.  Levent İleti Katkılar   07:21, 4 Aralık 2009 (UTC)
  • Yorum Yorum Diskografi bölümü göz yorucu olmuş. Bence Robbie Williams başlığının diskografi bölümü örnek alınarak buraya da benzer bir bölüm yapılabilir.--koc61mesaj 04:21, 10 Aralık 2009 (UTC)
  • Destek Destek seçkin aday olur --DLT (Son Kahraman) Türkçe Vikipedi 13:40, 11 Aralık 2009 (UTC)


Bu, bir seçkin madde adaylığının arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayın. Konuyla ilgili yorumlarınızı maddenin tartışma sayfasına ekleyebilirsiniz. Bu sayfada herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.