Vikipedi:Kaliteli madde adayları/En İyi Enstrümantal Aranjör, Besteci, Orkestra veya Koro Lideri Pop Performansı Grammy Ödülü

Vikipedi, özgür ansiklopedi

En İyi Enstrümantal Aranjör, Besteci, Orkestra veya Koro Lideri Pop Performansı Grammy Ödülü[kaynağı değiştir]

Bulabildiğim bütün kaynakları kullandım, ödül sadece bir kez verildiği için maddesi de kısa oldu ama kriterleri karşıladığını düşünüyorum. Ben düzenleme yapmadan önce, enwiki'deki hali--Elenktra (mesaj) 11.09, 8 Ocak 2021 (UTC)

  • Bu maddenin bir liste olduğunu düşünmüyorum. SM veya KM adaylığı daha uygun olacaktır. Robingunes 16.33, 8 Ocak 2021 (UTC)
@Elenktra Oh, Grammy Ödülü ile karıştırdım galiba. Kusura bakmayın, hiç görüşümü bildirmemiş gibi varsayalım :) Robingunes 16.44, 8 Ocak 2021 (UTC)
  • Emeği geçenlerin emeklerine sağlık öncelikle. Bu ve diğer ödül kategorileri arasında dolaşım yapmamıza olanak sağlayacak şablon olsa nasıl olur? İngilizce Vikipedi'deki maddede şablon var ama bağlantı verilmemiş. Şu örnekte olduğu gibi eski kategorileri koyabiliriz Grammy şablonuna. Öte yandan, elbette bunu güvenilir bir kaynak diye sunmuyorum ama en basit anlatım burada olduğundan veriyorum, "veya" aslında "ve/ya da" anlamına geldiğinden, "ve/veya" değil de "veya" demek yeterli olacaktır hem metinde hem madde adında.--NanahuatlEfendim? 07.39, 8 Nisan 2021 (UTC)
    • Çok fazla eski kategori var. Belki bunları türlerine göre ayırıp şablonlandırabiliriz. Maddenin adı da değiştirilebilir eğer hatalıysa. --Elenktra (mesaj) 10.30, 8 Nisan 2021 (UTC)
      Yapaydın bari @Elenktra, aday gösteren sensin :D Yaparım sorun değil de bu tip adaylıklarda burada en ince detayına kadar yazıp aday gösterenden yapması (uygun olanları elbette) bekleniyor. Şurayı incelersen, bir virgül bir harf değişimi bile yapmıyorlar. NanahuatlEfendim? 21.03, 8 Nisan 2021 (UTC)
  • Destek Destek Birtakım düzenlemeler yaptım, kriterleri karşıladığı kanaatindeyim. Tekrardan emeği geçenlerin emeklerine sağlık.--NanahuatlEfendim? 21.22, 8 Nisan 2021 (UTC)