Vikipedi:Hizmetli duyuru panosu/Giriş

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bu, Vikipedi'deki hizmetlilerin koordinasyonu, hizmetlerin tartışılması ve işbirliğinin sağlanmasını sağlayan bir duyuru panosudur. Asıl hedef kitlesi hizmetliler olmasına rağmen, bütün kullanıcılar mesaj bırakabilir veya var olan bir konuyu tartışabilir. Lütfen yorumlarınızı kısa ve öz tutunuz. Uzun tartışmalarla ilgilenilmesi ihtimali daha düşüktür.

Acaba doğru sayfada mısınız?[kaynağı değiştir]

  • Kişisel saldırılara müdahale taleplerinizi VP:Ş sayfasına yapınız.
  • Uyarılmasına rağmen vandalizm'e devam eden kişileri rapor etmek için Vikipedi:Kullanıcı engelleme talepleri.
  • Sayfa koruma veya koruma kaldırma istekleri için Vikipedi:Sayfa koruma talepleri.
  • Sürüm gizleme talepleri için Vikipedi:Sürüm gizleme talepleri.
  • Sayfa taşıma talepleri için Vikipedi:Sayfa taşıma talepleri.
  • Belirli bir hizmetliden yardım veya destek almak için bakınız [[Kullanıcı mesaj:her kimse]].
  • Eğer engellendiyseniz, engelleyen hizmetliye e-posta ile ulaşabilirsiniz. Bunun için kullanıcı sayfasına giderek "Kullanıcıya e-posta gönder" bağlantısını kullanabilirsiniz.
  • Bu konuların dışındaki konularda yardım veya destek istiyorsanız, bakınız köy çeşmesi.
  • İşbu son derece görünür sayfada gizlilik ihlallerini, kişisel bilgilerin uygunsuz şekilde paylaşılmasını, dışarıda buluşmaları vb. bildirmeyiniz; bunun yerine gözetmen isteğinde bulununuz.

Anlaşmazlıkların giderilmesi[kaynağı değiştir]

Lütfen bu sayfaların içerik ile ilgili uyuşmazlıkların veya sorun yaratan davranışların rapor edilmesi için olmadığınıunutmayınız. Hizmetliler hakem değildir ve sorun yaratan kullanıcılara karşı sınırlı yetkileri vardır.

Anlaşmazlıkların giderilmesi prosedürünü takip etmenizi öneririz. Lütfen bu sayfaya küçük düşürmeyi hedefleyen eklenti yapmayınız. Vikipedi'nin nezaket ve kişisel saldırılar kurallarını ihlâl eden eklentiler kaldırılacaktır.

Bu sayfanın kullanımı[kaynağı değiştir]

Bir ekleme yaparken lütfen Vikipedinin özel formunu "~~~~" kullanarak imza ve tarih atınız. Bu form imza ve tarihe otomatik olarak dönüşecektir.

Sorunun konuşulabileceği öncelikli bir yer varsa, lütfen orada bir tartışma başlatın ve buraya konuyla ilgili kısa bir not düşerek ilgili tartışmaya bağlantı verin.