Vikipedi:Hizmetli duyuru panosu/Giriş

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Kısayollar:
Duyuru panoları: Hizmetliler | Hadiseler | 3GK

Bu Vikipedi'deki hizmetlilerin koordinasyonu, hizmetlerin tartışılması ve işbirliğinin sağlanmasını sağlayan bir duyuru panosudur. Asıl hedef kitlesi hizmetliler olmasına rağmen, herhangi bir kullanıcı mesaj bırakmakta veya var olan bir konuyu tartışmakta serbesttir. Lütfen yorumlarınızı kısa ve öz tutunuz. Uzun tartışmalar daha az ihtimal ile dikkat edileceklerdir.

Acaba doğru sayfada mısınız?[kaynağı değiştir]

Anlaşmazlıkların giderilmesi[kaynağı değiştir]

Lütfen bu sayfaların içerik ile ilgili uyuşmazlıklarının veya sorun yaratan davranışların rapor edilmesi için olmadığını hatırlayınız — bizler hakem değiliz ve sorun yaratan kullanıcılara karşı sınırlı yetkimiz var.

Bir anlaşmazlıkların giderilmesi prosedürümüz var ve biz bunu takip etmenizi öneririz. Bu tür uyuşmazlıkları buradan ziyade görüş isteğine, arabuluculuk isteğine, veya yargı kuruluna taşıyınız. Lütfen bu sayfaya hiçbir çeşit küçük düşürmeyi hedefleyen eklenti yapmayınız ve Vikipedi'nin nezaket veya kişisel saldırılar kuralını ihlâl eden eklentiler kaldırılacaktır.

Bu sayfanın kullanımı[kaynağı değiştir]

Eğer 24 saatlik zaman dilimi boyunca yorum veya cevap yazılmazsa sizin yazınız ve buna verilen bütün cevaplar arşivlenecektir. Bir ekleme yaparken lütfen Vikipedinin özel formunu "~~~~" kullanarak imza ve tarih atınız. Bu form imza ve tarihe otomatik olarak dönüşecektir.

Sorunun tartışılabileceği daha doğal bir yer varsa, lütfen orada bir tartışma başlatın ve buraya konuyla ilgili kısa bir not düşün ve oradaki ilgili tartışmaya bağlantı verin.


[Global proposal] m.Vikipedi.org: (hepsi) Sayfaları değiştir[kaynağı değiştir]

MediaWiki mobile

Hi, this message is to let you know that, on domains like tr.m.wikipedia.org, unregistered users cannot edit. At the Wikimedia Forum, where global configuration changes are normally discussed, a few dozens users propose to restore normal editing permissions on all mobile sites. Please read and comment!

Sorry for writing in English but I thought as administrators you would be interested. Thanks, Nemo 22:26, 1 Mart 2015 (UTC)

Move vandal on tr.wiki[kaynağı değiştir]

Dear tr.wiki sysops, a move vandal is attacking several wikis, tr.wiki included. Basing on checks made on otehr wikis I've done some rangeblock in order to stop this. --Vituzzu (mesaj) 14:02, 1 Mayıs 2015 (UTC)