Vikipedi:Hizmetli duyuru panosu/Giriş

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Kısayollar:
Duyuru panoları: Hizmetliler | Hadiseler | 3GK

Bu, Vikipedi'deki hizmetlilerin koordinasyonu, hizmetlerin tartışılması ve işbirliğinin sağlanmasını sağlayan bir duyuru panosudur. Asıl hedef kitlesi hizmetliler olmasına rağmen, bütün kullanıcılar mesaj bırakabilir veya var olan bir konuyu tartışabilir. Lütfen yorumlarınızı kısa ve öz tutunuz. Uzun tartışmalarla ilgilenilmesi ihtimali daha düşüktür.

Acaba doğru sayfada mısınız?[kaynağı değiştir]

Anlaşmazlıkların giderilmesi[kaynağı değiştir]

Lütfen bu sayfaların içerik ile ilgili uyuşmazlıkların veya sorun yaratan davranışların rapor edilmesi için olmadığınıunutmayınız. Hizmetliler hakem değildir ve sorun yaratan kullanıcılara karşı sınırlı yetkileri vardır.

Anlaşmazlıkların giderilmesi prosedürünü takip etmenizi öneririz. Bu tür uyuşmazlıkları buradan ziyade görüş isteğine, arabuluculuk isteğine, veya yargı kuruluna taşıyınız. Lütfen bu sayfaya küçük düşürmeyi hedefleyen eklenti yapmayınız. Vikipedi'nin nezaket ve kişisel saldırılar kurallarını ihlâl eden eklentiler kaldırılacaktır.

Bu sayfanın kullanımı[kaynağı değiştir]

Bir ekleme yaparken lütfen Vikipedinin özel formunu "~~~~" kullanarak imza ve tarih atınız. Bu form imza ve tarihe otomatik olarak dönüşecektir.

Sorunun konuşulabileceği öncelikli bir yer varsa, lütfen orada bir tartışma başlatın ve buraya konuyla ilgili kısa bir not düşerek ilgili tartışmaya bağlantı verin.