Vikipedi:Hizmetli duyuru panosu/3GK

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Bir anlaşmazlığı burada devam ettirmeyin: Lütfen konudan sapmayın.
Duyuru panoları: Hizmetliler | Hadiseler | 3GK

Bu sayfa üç geri-dönüş kuralının ihlâllerinin rapor edilmesi içindir. Lütfen mesaj bırakmaktan veya ihlâl rapor etmekten çekinmeyin.

Eğer kendinizi bir değişiklik savaşı içinde buluyorsanız, "diğer tarafın" 3GKden haberinin olduğundan emin olun, özellikle yeni iseler. Bunu tartışma sayfalarına VP:3GK ile ilgili bir uyarı yazarak yapabilirsiniz. Hizmetliler hiç uyarılmamış birini büyük ihtimalle engellemeyeceklerdir. Eğer buraya bur 3GK ihlâli rapor ediyorsanız bunu rapor ettiğiniz kişinin tartışma sayfasında belirtmenizin ve [[VP:YDP/3GK]] ile bu sayfaya bağlantı vermeniz tavsiye edilir.

Bir ihlâli rapor etmek için sayfanın en altındaki örnek şablonun kopyasını kullanın ve bunu ihlâller bölümünün EN ALTINA ekleyin ve doldurun. Lütfen orjinalini değiştirmeyin. Bir ekleme yaparken lütfen Vikipedinin özel fromunu "~~~~" kullanarak imza ve tarih atınız. Bu form imza ve tarihe otomatik olarak dönüşecektir.

Hizmetliler: Bir raporla ilgilendikten sonra bunu not edin ki diğer hizmetliler yanıt vermek için zaman harcamasın.


İhlâller[kaynağı değiştir]

Lütfen yeni raporları sayfanı EN ALTINA ekleyiniz.

Kopyalanacak örnek ihlâl raporu[kaynağı değiştir]


User:USERNAME_VIOLATION reported by User:evolutionoftheuniverse mesaj (Result:)[kaynağı değiştir]

Three-revert rule violation on Şablon:Article. Şablon:3RRV: * Previous version reverted to: VersionTime * 1st revert: DIFFTIME * 2nd revert: DIFFTIME * 3rd revert: DIFFTIME * 4th revert: DIFFTIME Time report made: 09:01, 2 Şubat 2017 (UTC) Comments:

61Çakır61[kaynağı değiştir]

Kullanıcının Said Nursî ve Fethullah Gülen maddelerinde değişiklik savaşına girdiği, ısrarla VP:YİB ihlâlinde bulunduğu gözlemlenmiştir.--evolutionoftheuniverse mesaj 09:01, 2 Şubat 2017 (UTC)