Bu proje sayfası yarı korumaya alınmıştır. Uygulanan süresiz korumayla, süregelen yüksek vandalizm riskine karşı önlem alınması amaçlanmıştır.

Vikipedi:Seçkin içerik

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(VP:Sİ sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Vikipedi'deki seçkin içerik

Seçkin içerik yıldızı

Seçkin içerik Vikipedi'nin en başarılı çalışmalarını örnekler. Bunlar, Vikipedi'nin başarısının arkasında yatan ortaklaşa çabaların sonucu olan madde, resim ve diğer katkılardır. Tüm seçkin içerik çeşitleri detaylı bir inceleme sürecinden geçirilir ve yüksek standartları karşıladığından ve nihai amaçlarımıza örnek teşkil ettiğinden emin olunur. Sayfaların sağ üst köşelerine koyulan küçük altın bir yıldız (Cscr-featured1.png), içeriğin seçkin olduğunun işaretidir.

Bu sayfa Vikipedi'de seçkin içeriğin tamamına bağlantılar içerir ve her türden bir örnek sergiler. Sergilenen sayfalar, seçilmiş seçkin materyallerden rastgele seçilerek sergilenir. Aşağıda farklı seçkin içerik örneklerini görüntülemek için tıklayın.

Kısayol:

Seçkin içerik:

Seçkin madde: 25. Hafta 2015

2009 Aston Villa.jpg
Aston Villa Football Club (telaffuzu /ˈæstən ˈvɪlə/; kısaca Villa, The Villa, The Villans olarak da bilinir); Aston, Birmingham'da kurulan ve Premier League'de mücadele eden İngiliz futbol kulübü. 1874'te kurulan kulüp, 1897'den beri iç saha maçlarını Villa Park'ta oynamaktadır. 1888'de kurulan English Football League'in de kurucularından olan Aston Villa, aynı zamanda 1992'de kurulan Premier League'in de kurucuları arasındadır. Kulübün eski sahibi ve başkanı Doug Ellis tarafından 2006'da satışa çıkarılan kulüp, Amerikalı iş adamı Randy Lerner tarafından satın alındı.

Football League First Division ve FA Cup'ı yedişer kez kazanan Aston Villa, İngiltere'deki en başarılı kulüplerden biri olarak gösterilmektedir. 1981-82 sezonunda, şimdiki adıyla UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını kazanarak, bu kupayı alan dört İngiliz takımından biri olmuştur. (Devamı...)

Seçkin portal

Portal:KıbrısKıbrıs
Kıbrıs

Seçkin resim: 12 Mart 2009

Şablon:GSR koruma/2009-03-12

Seçkin Liste: Timbaland'in ödülleri ve adaylıkları listesi

Timbaland'in ödülleri ve adaylıkları listesi, Amerikalı yapımcı ve besteci Timbaland'in kariyeri boyunca kazandığı ödüllerin ve adaylıkları içeren listedir. Timbaland, kariyeri boyunca kazandığı on üç Grammy adaylığından ikisine sahip oldu: Bunlardan ilkini 2007 yılında Justin Timberlake ile çalıştığı "SexyBack" parçası ile ve ikincisini 2008 yılında, yine Timberlake ile çalıştığı "LoveStoned/I Think She Knows" parçasıyla elde etti. Timbaland, Teen Choice Ödülleri'nde yedi adaylık içinde dört ödül kazandı. Nelly Furtado'ya eşlik ettiği "Promiscuous" parçasıyla iki Teen Choice ödülü sahibi oldu: "Yaz Parçası" ve "R&B/Hip-Hop Parçası". Toplamda, kariyeri boyunca kazandığı 33 adaylık içinde 11 ödülün sahibi oldu.

Amerikan Müzik Ödülleri

Amerikan Müzik Ödülleri, ilk kez 1973 yılında Dick Clark tarafından düzenlenen yıllık ödül törenidir. Timbaland, bir ödüle aday gösterildi.

Yıl Aday gösterilen çalışma Ödül Sonuç
2007 Timbaland Favori Erkek Sanatçı Adaylık

ASCAP

American Society of Composers, Authors and Publishers tarafından her yıl verilen ödül törenidir. Timbaland, bir ödül kazandı.

Yıl Aday gösterilen çalışma Ödül Sonuç
2008 Timbaland Yılın Söz yazarı Kazandı

Seçkin içerik prosedürleri ve kısayolları

Maddeler Resimler Listeler Portaller
Seçkin: 185 / T 1.860 / T 169 / T 7 / T
Kıstaslar: SM? / T SR? / T SL? / T SP? / T
Adaylar: SMA / T SRA / T SLA / T SPA / T
İhraç: SMİ / T SRİ / T SLİ / T SPİ / T
Eski: ESM ESR ESL ESP

Kategori:Vikipedi seçkin içerik

Önbelleği boşalt!