Tartışma:Zeytinyağı

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Bitkiler (B-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Bitkiler maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Bitkiler kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Mutfak (B-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Mutfak maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Mutfak kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Bu maddede bazı hatalar bulunmaktadır. Özellikle "pirina" ve "prina" olarak girilen bilgilerden pirina olan doğrudur. Resmi Gazete'de pirina tebliği olarak geçer. Ayrıca dumanlanma noktası ve verilen bilgilerde tutarsızlık vardır. Ademfcoban (mesaj) 07:44, 16 Mart 2016 (UTC) Bu sayfada zeytinyağı Türkiye bazlı olarak anlatılmış. Bu tarafgirlik politikasının açık ihlalidir. Taraflı şablonu koyacağım. Kırmızıbaşlıklıkız 13:10, 13 Nisan 2008 (UTC)

Merhabalar. Önceki veriyi Wikipedianın Almanca maddesinden almıştım. Biraz önce farklı dillerdeki Zeytinyağı maddelerine baktım ve onlara göre Dumanlama Noktası değerini düzeltim.Poyraz 72 (mesaj) 13:23, 16 Mart 2016 (UTC)