Tartışma:Webmaster

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje İnternet (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki İnternet maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje İnternet kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 


"Reklam olmasın ancak Pusula Yayıncılığın öyle basit anlatan bir kitabı var. "
Bu ne demek?
Birde her şeyin altına imzanı koymuşsun umit iri.
Memty 17:35, 8 Aralık 2005 (UTC)

ben sadece tavsiye ettim[kaynağı değiştir]

Şu ana kadar gördüğüm en iyi kitap oydu ve orada kitabın eksiklerinden de bahsettim. istersen silebilirsin sorun değil benim için. Hiç bir bağlantım yok pusula yayıncılık ile ama benim amacım öğrenmek isteyenlere kolaylık sağlamak. oki?


Bu makale ansiklopedi dili ile değil sanki ekşisözlük dili ile yazılmış. Araya smiley'ler konulmuş, kişisel yorumlar eklenmiş. İyice elden geçirilmesi gerek. EnginGunduz 17:47, 8 Aralık 2005 (UTC)

Şu anki haliyle sil şablonuda koyulabilir aslında.--Ugur Basak 21:16, 8 Aralık 2005 (UTC)

Ansiklopedik olmayan kısımları sildim. --Dbl2010 19:59, 16 Aralık 2005 (UTC)

Arkadaşlar webmasterla alakasız bir tanım ile başlıyor.[kaynağı değiştir]

bir veya birden fazla siteden sorumlu olmak ta ne demek ya??

hangi webmaster gördünüz de sitesi ile ilgili işler yapar. webmaster dediğin site yapar. Sitenin yönetimi ile ilgilenmez. burada webmasterı site yönetiminden biri olarak gösteriyorlar. katılmıyorum vede bir webmaster olarak alınıyorum. Bu imzasız yazı Umitiri (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.