Tartışma:Vodafone Park

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Burası, Vodafone Park sayfası üzerindeki değişikliklerin konuşulduğu tartışma sayfasıdır.
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje Futbol (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje İstanbul (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki İstanbul maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje İstanbul kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

[kaynağı değiştir]

Stadyumun resmi sitesinde stadyumun logosunun resmi belirtilmişdir. Maddeye de eklenirse güzel olur.--samral mesaj 20:47, 25 Aralık 2014 (UTC)

Sahip[kaynağı değiştir]

Stadin sahibi devlet değil besiktas as. Duzeltin lutfen Berkeakkus19 (mesaj) 19:13, 12 Nisan 2016 (UTC)

- Türkiye'de ki tüm stadların sahibi devlettir. Takımlar bu stadları uzun süreliğine kullanım hakkı sahibi olurlar. Gsburcak


- Stadın arazisi 1998 de 49 yıllığına beşiktaş aş' ye kiralanmıştır. Stadın kullanım ve işletme hakkı 2047 yılına kadar Beşiktaş kulübündedir.

7 mart 2017 Vodafone Arena Dünyanın en iyi stadyumu seçilmiştir....

Vodafone Arena dünyanın en iyi stadyumu seçildi Her yıl düzenlenen ve yeni yapılan statlar arasında en iyilerin seçildiği "Yılın Stadı" yarışmasında halk oylaması ve jüri tarafından seçilen sıralamalar açıklandı. Halk oylamasında kazanan Beşiktaş'ın stadı Vodafone Arena oldu.


Beşiktaş'ın geçen yıl açılan stadyumu Vodafone Arena'ya büyük onur! StadiumDB.com üzerinden düzenlenen yarışmada Vodafone Arena dünyanın en iyi stadyumu seçildi.

İsim değişikliği[kaynağı değiştir]

Arena kelimesi stadyumlardan kaldırılıyor. Türk Telekom Arena resmi olarak kulüp tarafından değiştirildi. Vodafone Arena ise TFF sitesinde değiştirilmiş ancak kulüp felan bir açıklama yapmamış. O nedenle açıklama olmadan taşımadım. Eninde sonunda ismi değişecek nasıl olsa taşınsa da sıkıntı çıkmaz gibiSait71 00:26, 29 Mayıs 2017 (UTC)