Tartışma:Vahit Özmen

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Kayda değerlilik kriterleri[kaynağı değiştir]

Kayda değerlik kriterlerini karşılayacak bağımsız ve güvenilir olan kaynaklar eklenmiştir. (Mert ERGÜLÜ (mesaj) 07.16, 9 Şubat 2021 (UTC)) Bu imzasız yazı Mert ERGÜLÜ (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 06.48, 3 Şubat 2021 (UTC)

Ayrıca Prof. Dr. Vahit Özmen Senologic International Society(SIS)'de Standing Committee ve Chairman olarak görev almıştır. Kaynak: https://www.sisbreast.org/about-sis/board-of-directors/

European Journal of Breast Health' te Editor-in-Chief olarak görevini sürdürmektedir. Kaynak: http://www.thejournalofbreasthealth.com/editorial-board

Cureus Journal' da Academie Editor görevini sürdürmektedir. Kaynak: https://www.cureus.com/users/1362-vahit-ozmen

Eklenen bu kaynakların kayda değerlilik kriterlerini karşılayacağını ve kayda değerlilik şablonunun kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. (Mert ERGÜLÜ (mesaj) 07.15, 9 Şubat 2021 (UTC))

Belirtilen konu ve kaynaklar incelendiğinde konunun ve kişinin kayda değerlilik kriterlerini karşıladığını ve kayda değerlik şablonunun kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.(İlgunserkan (mesaj) 06.09, 23 Şubat 2021 (UTC))

İlgunserkan, öncelikle ben de kukla politikasını okumanız gerektiğini düşünüyorum. Mert ERGÜLÜ değilmişsiniz gibi davranmanın bu maddeye bir katkısı olmayacak. Ayrıca maddede bir tane bile bağımsız kaynak bulunmadığının altını çizeyim. Dr. Coalmesaj 06.15, 23 Şubat 2021 (UTC)
Dr. Coal ben Mert Ergülü değilim. Nicknamede yazıldığı üzre ismim Serkan İlgün. Hekimim. Prof. Vahit Özmen'i şahsen tanıyorum. Eleştrinizde objektif kaynak sunulmadığını söylemişssiniz. Halbuki çeşitli haber siteleri kaynaklarda belirtilmiş. Aynı zamanda tartışma bölümünde de yabancı dergilere ait kaynaklar verilmiş. Objektif kaynak olarak başka neler kullanılabilir? Bu imzasız yazı İlgunserkan (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 07.54, 24 Şubat 2021 (UTC)