Tartışma:UEFA kulüp müsabakalarında şampiyonluk kazanan teknik direktörler listesi

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Seçkin liste UEFA kulüp müsabakalarında şampiyonluk kazanan teknik direktörler listesi bir seçkin listedir. Madde (veya onun eski bir sürümü) Vikipedi topluğunun ürettiği en iyi maddelerden biri olduğuna karar verilmiştir. Buna rağmen, bu maddeyi güncelleyebilir veya geliştirebilirseniz, lütfen çekinmeyin.
  Seçkin konu yıldızı UEFA kulüp müsabakalarında şampiyonluk kazanan teknik direktörler listesi, bir seçkin konu olan UEFA kulüp müsabakalarında şampiyonluk kazanan teknik direktörler listesi serisinin ana maddesidir . Bu Vikipedi topluluğu tarafından üretilmiş en iyi seriler olarak belirlenmiştir. Eğer onu güncelleyebilir veya geliştirebilirseniz lütfen çekinmeyin.
  Vikiproje Futbol (SL-sınıf, Orta-önem)
  VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   SL  Bu madde SL-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   
  Vikiproje Biyografi (SL-sınıf, Az-önem)
  VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Biyografi maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Biyografi kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
   SL  Bu madde SL-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   
  Vikiproje Listeler (SL-sınıf, Bilinmeyen-önem)
  VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Listeler maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Listeler kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   SL  Bu madde SL-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   Bilinmeyen  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
   

  Madde adı[kaynağı değiştir]

  @Teacher0691, tek maçlık etkinliklere "turnuva" demediğimiz için madde adı şu an uygunsuz gözüküyor. Benim aklıma iki seçenek geldi. "UEFA kulüp müsabakası şampiyonluğu kazanan teknik direktörler listesi" ile "UEFA kulüp müsabakalarında şampiyonluk kazanan teknik direktörler listesi". Şahsen ikincisinin kulağa daha iyi geldiğini düşünüyorum. Sen de uygun görüyorsan taşıyacağım. NanahuatlEfendim? 08.09, 29 Mart 2022 (UTC)Reply[yanıtla]

  @Nanahuatl Bence de ikincisi daha uygun.--Teacher0691 (mesaj) 19.49, 29 Mart 2022 (UTC)Reply[yanıtla]