Tartışma:UEFA Şampiyonlar Ligi

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Vikiproje Futbol (C-sınıf, En-önem)
  VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   
  Vikiproje Avrupa (C-sınıf, Orta-önem)
  VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Avrupa maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Avrupa kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
   C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   

  Şampiyonlar liginde Türkiye başlığı neden siliniyor[kaynağı değiştir]

  Bu konuda başka bir başlık varmı bu bölümler neden siliniyor. Birerbir ingilizce vikipedinin taklidi mi olmak zorunda bu konu?

  arkadaşlar bazı bilgiler yanlış

  verilyor bunları lutfen sıte yöneticileri düzeltsin messala marsilyanın
  

  şampıyonkugu yok sampdoria hiç final oynamadı

  İngilizce vikipediye bakarak bilgilerin doğruluğunu yıllarıyla birlikte teyit edebilirsiniz.Hcagri 22:33, 22 Mayıs 2007 (UTC)


  düzeltme yaptım[kaynağı değiştir]

  Evet bir arkadaş Hakan Şükürü gol kralı ve Galatasarayı 9 kere şampiyon vs. yazmış. Bu bilgileri İngilizce wiki den düzelttim. Noldu 12:32, 8 Temmuz 2008 (UTC) leverkusen 2 kre final oynaı kaybeetti

  yanlış bilgi[kaynağı değiştir]

  Maddede başka yanlışlıklar da var. Kazanan takımlarda da hatalar bulunmakta. bilginize --Manco Capac 12:05, 8 Temmuz 2008 (UTC)

  Ülkelerin Başarıları[kaynağı değiştir]

  Bazı ülke başarıları Vikipedi'ye yanlış geçirilmiş.Bunları düzelttim ve İngilizce Vikipedi ile aynı şekle getirdim.Doğruluğu şüpheli madde şablonunu kaldırıyorum.E-92 18:11, 13 Temmuz 2008 (UTC)