Tartışma:Tuna

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje GM (Taslak-sınıf, Bilinmeyen-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki GM maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje GM kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Bilinmeyen  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 
Vikiproje 10K (Taslak-sınıf, Bilinmeyen-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Bilinmeyen  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 

Almanca Schwarzwald (Şıvarswald) ismi Türkçe de Kara orman veya Karaorman olarak geçer? --Orlener 20:49, 2 Mayıs 2007 (UTC)

Tuna Nehri'nin uzunluğu[kaynağı değiştir]

Tuna Nehri'nin uzunluğu, 2860 km. olmalı idi. Bu imzasız yazı 195.174.128.140 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 16 Kasım 2010

http://www.unops.org/SiteCollectionDocuments/Factsheets/English/Success%20Stories/GBL_PJFS_Danube_EN.pdf Bu site heralde kabul görecek bir sitedir. burada 2870 km diye belirtilmiş.

  • Söz konusu kaynağınıza artık ulaşılamıyor.

Tellatabi (mesaj) 07.19, 7 Temmuz 2020 (UTC)

Tuna nehrinin Salzburg'ta görünemeyeceğine dair...[kaynağı değiştir]

Tuna nehri Avusturya'nın Salzburg şehrinden geçmemektedir. Fotoğrafta Salzburg'tan geçtiği belirtilen nehir, Salzach'tır. Kişileri yanlış bilgilendirmemek için düzeltilmesi rica olunur.

--78.161.196.103 18:46, 27 Ağustos 2015 (UTC)