Tartışma:Trabzonspor (futbol takımı)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje Türkiye (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Futbol (B-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Bu maddedeki önemli futbolcular başlıklı bölüm ne demek ki önemli futbolcu ne demek bir sınava tabi tutup bu önemli bu önemsiz mi deniyor. Bu sadece bu maddede değil bütün vikipedi'de bir sorun. O yüzden gördüğünüz yerde fünye ile imha edin. :P E-92'yi İzlemeye Devam Edin...

TPFT[kaynağı değiştir]

futbol kulübünün adı sadece trabzonspor. Trabzonspor Profesyonel Futbol Takımı oldukça komik durmuş ama eğer kulüp kendini resmen böyle tanıtıyorsa sorun yok tanıtmıyorsa ben de başka bir şey olarak değiştireyim o zaman. --88.226.115.209 17:01, 11 Mart 2011 (UTC)