Tartışma:Tarık Akan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Sinema (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Sinema maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sinema kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Tarık Akan ateisttir[kaynağı değiştir]

Kaynaklarla birlikte eklememe rağmen silinmektedir. Tarık Akan Darwinci kimliğini hiçbir zaman gizlememiştir, bu bilginin yer alması gerekmektedir. Bu gerekçelerle eklememe rağmen sebepsiz silinmektedir. --II. Niveles (mesaj) 07:24, 16 Eylül 2016 (UTC)

Babasının cenaze merasiminde namaza iştirak etmediği delillerle mevcuttur, bu da inanmadığınının bir başka işaretidir. --II. Niveles (mesaj) 08:00, 16 Eylül 2016 (UTC)
Daha güvenilir kaynaklar lazım. Babasının cenaze namazı kılmamasından hareketle böyle bir çıkarımda bulunmak da doğru bir yaklaşım olamaz. --Turgut46 09:13, 16 Eylül 2016 (UTC)
Darwinci olmasının ateist olduğunu göstermesi gibi bir sonucu çıkarmanız çok şaşırtıcı. Darwin, din ile ilgili temelde herhangi bir görüşü mevcut değil. Darwin teorisi bilimsel bir teori, inanç sistemi değildir. Ateist bir insanın darwinden etkilenmesi muhtemeldir, ancak her zaman böyle sonuç çıkmaz. Darwin teorisine savunmasa da karşıda çıkmayan bir çok din adamı ülkemizde ve dünyada mevcuttur. bakınız --xrazymesaj 13:29, 7 Ekim 2016 (UTC)

Doğum günü[kaynağı değiştir]

https://www.instagram.com/p/BN9WEN3BGze/ Ayşegül Aldinç instagram hesabında Tarık Akan'ın Ekim doğumlu olduğu ile ilgili bir açıklama yapmış, bilen birisi uygun bir kaynak ile maddeye ekleyebilir mi? 78.165.131.50 20:13, 21 Aralık 2016 (UTC)