Tartışma:Takı tasarımı

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Vikiproje Moda (Başlangıç-sınıf, Çok-önem)
  VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Moda maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Moda kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   

  Üst Başlık oluşturmak gerekiyor[kaynağı değiştir]

  Mücevher Tasarımı alt başlıktır.Sırası ile yazıyorum Ana Madde TAKI,2 alt başlık 1- MÜCEVHER TASARIMI ve 2- TAKI TASARIMI ..

  • Mücevher tasarımında,değerli ve yarı değerli cevherler kullanılır ve detaya dayanır.
  • Takı tasarımı,her türden objenin takı olarak kullanımına dayanır..Yılmaz Karagölileti 18:37, 01 Aralık 2013 (UTC)
  • Maddenin adı takı tasarımı olabilir bu durumda. Madde adının mutlaka mesleğin erbabını belirtmesi gerekmiyor.--Abuk Sabuk 18:38, 1 Aralık 2013 (UTC)
  • Beni yanlış anlamışsınız,nasıl ki mücevher tasarımı kendince bir branş ise takı tasarımıda aynı şekilde bir branştır.Bu iki başlık Takı başlığı altında aşağı doğru açılır..Meslek erbabıyım benim dediğim olacak gibi bir tutumu benimsemediğimi belirtmek isterim.Doğru bildiğiniz şekilde davranın ben susuyorum,biraz ara vermek lazım..Yılmaz Karagölileti 18:37, 01 Aralık 2013 (UTC)
  • Mesleğin erbabı derken sizi kastetmemiştim, genel olarak tüm maddeler için konuşmuştum. Gereksiz yere alınmışsınız :) --Abuk Sabuk 10:26, 6 Aralık 2013 (UTC)

  madde adını değiştirdim. içerikteki düzenlemeleri siz de yapabilirsiniz. --kibele 21:08, 1 Aralık 2013 (UTC)