Tartışma:Sivas (il)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Türkiye (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Burası, Sivas (il) sayfası üzerindeki değişikliklerin konuşulduğu tartışma sayfasıdır.
Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye yerleşim birimleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
none
 

Linkler[kaynağı değiştir]

Selam. Öncelikle kusura bakmayın. Özet bölümünde kangal ilçesini anlatan siteler çıktı (bu madde merkez ilçesi ve şehir diye yanlışlıkla yazmıştım. Uykumdan dolayı... Ancak kangal ilçesini anlatan siteler buraya eklenmemelidir. Burda Sivas ilin bütün bölgeye kapsayan siteleri eklenebilir. Bu maddeye ilçe ve köyleri anlatan siteler eklenirse dış bağlantı deposuna dönüşecektir. Teşekkür ederim. Takabeg ileti 21:05, 20 Ağustos 2008 (UTC)

Şive bölümü kaldırılmalıdır[kaynağı değiştir]

Şive ile ilgili açılan bölümün madde ile ilgisi yoktur. Şive ölçülebilir, tartılabilir bir şey değildir. Sadece benzerlik ilişkisi kurulabilir. Şive bölümünün ilçe ve şehirlerdeki yer maddelerinden kaldırılması doğru olacaktır. Bu bölümün yeri Türkiye Türkçesi ağızları maddesidir.--foPen bana ileti gönder 10:21, 4 Kasım 2011 (UTC)Yukarıda da belirttiğim maddede şekillendirilmelidir. Kolay gelsin. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. --foPen bana ileti gönder 10:21, 4 Kasım 2011 (UTC)

değişiklik Kaydedilemiyor[kaynağı değiştir]

'Değiştir' ile Güncel Nüfus Değerleri Tablosu (2016)'nu eklemek istedim, değişiklikler kaydedilmedi.Mehmet Ali Acar 23:19, 21 Şubat 2017 (UTC)