Bu makale yılın maddeleri arasındadır.

Tartışma:Samsunspor 2018-19 sezonu

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Cscr-featured1-candidate.png
Bu madde şu anda bir seçkin madde adayıdır. Seçkin bir madde, Vikipedi'nin en iyi çalışmalarından biri olmalıdır, bu nedenle bazı kriterleri sağlaması beklenir. Lütfen maddeyle ilgili tartışmaya katılın.
Vikiproje Futbol (B-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türkiye (B-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Para birimlerinin kullanımı[kaynağı değiştir]

Normalde ben de öyle kullanıyordum, Türkçenin mantığına uygun olanı da o. Ancak kimin hangi tartışmada gösterdiğini hatırlamadığım şu kaynaktan sonra bu biçimde kullanıyorum: "Uluslararası uygulamalara paralel olarak simge, rakamın (parasal tutarın) solunda ve boşluk bırakılmadan kullanılır.". --𐰇𐱅𐰚𐰤 (mesaj) 15.21, 25 Mart 2020 (UTC)