Tartışma:Parahoxozoa

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Tartışma:ParaHoxozoa sayfasından yönlendirildi)
Vikiproje Yaşam Ağacı (C-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Yaşam Ağacı maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Yaşam Ağacı kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Hayvanlar (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Hayvanlar maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Hayvanlar kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

CamelCase[kaynağı değiştir]

Sevgili @Nehir Boz 1205, öncelikle adını Parahoxozoa olarak düzenlediğin için teşekkürler zira dikkatimden kaçmış istenen maddelerden yönlendiğim için :). Ancak farkettiysen çıkardığın kısımda köken adlandırılması anlatılmakta. Yani adının ortasında neden harfin büyük olduğunun, daha sonrasında ise zamanla küçük harf versiyonunun kullanıldığının bilgisi bulunmakta ve bu kendisine göre önemli bir detay. Anlaşılmaz dediğin kısım ise; Türkçemizde CamelCase tanımının anlam karşılığının olmaması ancak farkında olmadan günlük hayatta markalardan aşina olduğumuz durum sanırım. Ben tam açıklayamamış olabilirim o yüzden şuradan bakarak yardımcı olabilirsen düzenlenmesine sevinirim. Sevgiler :) Melissadilara (mesaj) 13.54, 22 Temmuz 2021 (UTC)

@Melissadilara Ben de karşılık bulamadığını düşündüm ancak cümleler düşük olup bilgi taşımadığından dolayı silmek mecburiyetinde kaldım. Ancak dilersen "Geçmiş" sekmesinden önceki sürümü getirebilirsin. İyi çalışmalar! Nehir Boz ①②⓪⑤'e yazın 14.05, 22 Temmuz 2021 (UTC)

En iyisi geri almak yerine anlaşılır hale sokulabileceğinde düzenlemek o zaman sanırım :) Melissadilara (mesaj) 14.12, 22 Temmuz 2021 (UTC)