Tartışma:Papara (yemek)

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Vikiproje Mutfak (Taslak-sınıf, Az-önem)
  VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Mutfak maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Mutfak kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   
  Vikiproje Bulgaristan (Taslak-sınıf, Az-önem)
  VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Bulgaristan maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Bulgaristan kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   

  Cicipapa[kaynağı değiştir]

  papara ve cici papara http://www.trakyagezi.com/trakya-mutfagi/yumurta-yemekleri/169-cicipapa-yumurtali-ekmek-.html --88.227.205.160 03:12, 10 Aralık 2014 (UTC)

  Yumurtalı ekmek için maddemiz yok galiba. Buna "cicipapa" da denildiğini bilmiyordum. Annem küçükken çok yedirdi bize, peyaz peynirle harika olur. Maddeyi geliştirmeye dönersek, bu konuyu papara maddesinde ele almamız doğru olmaz. Zira "cicipapa" adının "papara"dan geldiğine ilişkin güvenilir bir kaynak yok. (Olsa da yeri bu madde değil, "cicipapa" maddesi olurdu.) Selamlar. --E4024 (mesaj) 08:41, 10 Aralık 2014 (UTC)