Tartışma:Pınarlı, Yomra

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri
  VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye yerleşim birimleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  görev listesi simgesi
  Bu madde Türkiye'deki bir köy hakkındadır. Lütfen, sayfada düzenleme yaparken şu hususlara dikkat ediniz.

  Telif
  Bu maddeye başka web sitelerinden veya kitaplardan içerik eklemeyiniz. Telif hakkı saklı içerikler Vikipedi'ye eklenememektedir.

  Kaynakça ve doğrulanabilirlik
  Maddeye eklenen bilgilerde olması gereken ilk özellik bilginin gerçekliği değil, doğrulanabilir olmasıdır. Eklenen her bilgi için kaynak gösterilmelidir. Maddeye bilgi eklerken kaynaksız veya doğrulanabilir olmayan bilgilerin silinebileceğini göz önünde bulundurun. Kendi adınızı ya da yörede tanınmış olan ancak ansiklopedik olmayan kişilerin adlarını maddeye eklemeyiniz.

  Reklam ve dış bağlantılar
  Bu madde Pınarlı köyü ile ilgili web site adreslerinin toplandığı sayfa değildir. Maddeye doğrudan bilgilendirme amacı taşımayan facebook, twitter, blog, vb. web adresleri eklemeyiniz.

  Üslup
  Vikipedi'nin öncelikli amacı Pınarlı köyü hakkında ansiklopedik bilgi vermektir. Tanıtım amaçlı övücü ifadelerden kaçınınız. Sadece sizin görüşünüzü taşıyan, nesnel olmayan ifadeler eklemeyiniz. Altyapı ile ilgili şikayetlerinizi de burada dile getirmeyiniz. Ancak mevcut durumu ifade edebilirsiniz.

   
  • Bu köy nerde? Yerel.nete baktım. Yomra'nın hatta Trabzon'un böyle bir köyü, beldesi ya da mahallesi yok. Resmi bi kaynak gösterebilir misniz acaba? --maderibeyzamsj 13:37, 5 Aralık 2007 (UTC)

  ŞANA KELİMESİ[kaynağı değiştir]

  Şana kelimesinin Lazca (lazuri nena)olduğu kesindir ama şana kelimesi bilezik veya alyans anlamında olup aynızamanda lazlarda bir kız ismidir.Yani diğer bilgiler uydurma veya yanlıştır. Bu imzasız yazı 88.251.91.102 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 22 Haziran 2010